Sylvester Stallone

Synonimy:
Stallone Sylvester,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Sylvester Stallone (148)

 • Sylvester Stallone obniżył cenę sprzedawanej willi

  Sylvester Stallone obniżył cenę sprzedawanej willi

  Sylvester Stallone nie mógł znaleźć chętnych na kupno utrzymanej w śródziemnomorskim stylu willi, którą wystawił na sprzedaż w 2015 roku. Teraz leżącą w wypoczynkowej miejscowości La Quinta niedaleko Palm Springs rezydencję można kupić za 3,35 miliona dolarów. Walorem są świetni sąsiedzi. Cukier będzie można pożyczyć między innymi od Kris Jenner i Kim Kardsashian.
 • Sylvester Stallone w drugiej części "Człowieka demolki"

  Sylvester Stallone w drugiej części "Człowieka demolki"

  "Człowiek demolka" - z Sylvestrem Stallonem i Wesleyem Snipesem w rolach głównych - trafił do kin w 1993 roku. Opowiadał o świecie przyszłości, który nieco przypomina naszą współczesność spowodowaną pandemią COVID-19. Nic dziwnego, że w tej sytuacji powrócił temat kontynuacji tego filmu. Jej powstanie zapowiedział na Instagramie Sylvester Stallone.
 • ​Sylwester Stallone robi maseczki

  ​Sylwester Stallone robi maseczki

  Tydzień temu Arnold Schwarzenegger zaczął sprzedawać maseczki zasłaniające usta i nos opatrzone hasłem "We'll be back" (Wrócimy). Teraz bardzo podobny model oferuje Sylvester Stallone.
 • Sylvester Stallone w "Małej Ameryce"

  Sylvester Stallone w "Małej Ameryce"

  Powiększa się lista tytułów, z którymi związany jest Sylvester Stallone. Popularny Sly kończy właśnie zdjęcia do filmu "Samaritan", reżyserowanego przez twórcę "Operacji Overlord" Juliusa Avery'ego, a na horyzoncie widać coraz wyraźniej czwartą część "Niezniszczalnych". Ale to nie koniec, bo 73-letni gwiazdor kina akcji wystąpi też w wyprodukowanym przez Michaela Baya filmie "Little America".
 • Sylvester Stallone rusza na pomoc

  Sylvester Stallone rusza na pomoc

  Małomówny aktor słynący z ról wielkich wojowników miewa gorsze dni. Pomaga mu wtedy tylko jedna rzecz. Pomaganie innym.
 • Sylvester Stallone pomaga dzieciom z autyzmem

  Sylvester Stallone pomaga dzieciom z autyzmem

  ​Sylvester Stallone, małomówny aktor słynący z ról wielkich wojowników, także miewa gorsze dni. Pomaga mu wtedy tylko jedna rzecz. Wspieranie innych.
 • Tajemniczy projekt Sylvestra Stallone'a

  Tajemniczy projekt Sylvestra Stallone'a

  Przed Muzeum Sztuki w Filadelfii znajduje się pomnik z brązu, upamiętniający Rockyego Balboa, słynnego filmowego boksera, w którego wcielał się Sylvester Stallone. "Sly" był ostatnio widziany w pobliżu tego posągu. Spekuluje się, że kręcił nową reklamę na Super Bowl.
 • Rambo: Ostatnia krew - czas na najważniejszą walkę

  Rambo: Ostatnia krew - czas na najważniejszą walkę

  Legenda kina akcji, niezniszczalny Sylvester Stallone powraca jako John Rambo, bohater, który uczynił go nieśmiertelnym. Premiera "Rambo: Ostatnia krew" w polskich kinach już 20 września
 • Sylvester Stallone gościem festiwalu w Cannes!

  Sylvester Stallone gościem festiwalu w Cannes!

  Sylvester Stallone będzie gościem specjalnym 72. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. Święto kina rozpocznie się we wtorek, 14 maja.
 • "Poszukiwanie zacznie się 20 września". Stallone o nowym "Rambo"

  "Poszukiwanie zacznie się 20 września". Stallone o nowym "Rambo"

  "Gdzie ona jest? Poszukiwanie zacznie się 20 września" - napisał na swoim Instagramie Sylvester Stallone, który podobnie jak fani Rambo nie może doczekać się premiery nowego filmu. Jak ujawnia aktor, film jest już w trakcie montażu.

Zdjęcia - Sylvester Stallone (5)

 • film.interia.pl
  Sylvester Stallone z córkami
 • film.interia.pl
  Sylvester Stallone z córkami
 • film.interia.pl
  Sylvester Stallone z córkami
 • film.interia.pl
  Sylvester Stallone z córkami
 • film.interia.pl
  Sylvester Stallone z córkami

Filmy - Sylvester Stallone (1)

 • "Niezniszczalni 2"

  Po tym, jak podczas jednej z misji w brutalny sposób zostaje zamordowany Tool (Mickey Rourke), serce i dusza oddziału Niezniszczalnych, jego kompani poprzysięgają zemstę.