Film - Święta Bożego Narodzenia

Synonimy:
święta boże narodzenie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Święta Bożego Narodzenia (17)

 • Co w prezencie pod choinkę?

  Co w prezencie pod choinkę?

  Dla zabieganych i zapracowanych osób najlepszym prezentem jest wspólnie spędzony czas. Możemy oczywiście w Wigilię zasiąść przed telewizorem, żeby po raz kolejny obejrzeć film "Kevin sam w domu", ale czemu nie sięgnąć po coś innego? Do świąt Bożego Narodzenia pozostało już tylko kilka dni. Zatem nie ma zbyt wiele czasu na świąteczne zakupy. Dla tych, którzy nie wiedzą jeszcze co kupić bliskim, prezentujemy zestawienie najciekawszych propozycji filmowych na DVD i Blu-ray.
 • Pierwsze wspólne święta

  Pierwsze wspólne święta

  Piotr Adamczyk po raz pierwszy zasiądzie w tym roku do wigilijnej wieczerzy jako mąż i... ojciec. Aktor spędzi święta w towarzystwie swojej ślicznej żony Kate, jej córki Mii i adoptowanego syna Shaantiego, którego traktuje jak własne dziecko.
 • Zielińska: W święta zapominam o kaloriach

  Zielińska: W święta zapominam o kaloriach

  Na stole, do którego co roku w wigilię Bożego Narodzenia zasiada w towarzystwie najbliższych Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", zawsze pojawia się 12 tradycyjnych potraw.
 • Polacy w święta przed telewizorem

  Polacy w święta przed telewizorem

  W święta Bożego Narodzenia statystyczny Polak spędził przed telewizorem średnio 5 godz. i 46 min. - wynika z danych Nielsen Audience Measurement. W Wigilię najpopularniejsze były przygody Kevina - obejrzało je aż 4,63 mln widzów.
 • Iwona Pavlović: W tym roku byłam grzeczna

  Iwona Pavlović: W tym roku byłam grzeczna

  - Moje święta będą zdecydowanie rodzinne. Raz tylko zdarzyło mi się spędzić święta poza rodziną i to nie był dobry pomysł - powiedziała w rozmowie z Interia.tv Iwona Pavlović. Jurorka "Tańca z gwiazdami" zdradziła, jak będą wyglądały jej tegoroczne święta.
 • Kasia Zielińska: W święta trzeba jeść!

  Kasia Zielińska: W święta trzeba jeść!

  - Nie zamieniłabym świąt spędzanych w rodzinnym domu na żadne inne - mówi Katarzyna Zielińska, gwiazda serialu "Barwy szczęścia" i uczestniczka 13. edycji "Tańca z gwiazdami". - Najważniejszy jest odpoczynek od codzienności - aktorka opowiedziała nam, jak spędza święta Bożego Narodzenia.
 • Święta tradycyjnie z Kevinem

  Święta tradycyjnie z Kevinem

  Polsat w okresie świątecznym, jak co roku, zaoferuje swoim widzom dużą dawkę kina. Stacja nie zapomniała też o najmłodszych. Nie zawiodą się również miłośnicy filmu "Kevin sam w domu".
 • Są rzeczy, bez których nie ma świąt!

  Są rzeczy, bez których nie ma świąt!

  Atmosfera świątecznej rozmowy była wyjątkowa - matka i córka rozumieją się wpół słowa, mają ogromne poczucie humoru i... dużo kobiecego ciepła. Krystyna Loska i Grażyna Torbicka opowiadają o swoich nadziejach, radościach, wzruszeniach.
 • Filmy, seriale i sport w święta

  Filmy, seriale i sport w święta

  Na okres świąteczny oraz Sylwestra TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Sport oraz TVP Seriale przygotowały zarówno kinowe hity, jak i ulubione seriale, reportaże oraz relacje sportowe.
 • Święta Moniki Richardson

  Święta Moniki Richardson

  W domu Moniki Richardson tegoroczne święta upłyną pod znakiem pysznego lenistwa. W tym roku prezenterka razem z dziećmi wybiera się w podróż do Wrocławia. Wyprawa będzie o tyle wyjątkowa, że rodzinie towarzyszyć będzie suczka Jumba.