InteriaTV - świeca

Synonimy:
świeczka,
Inne znaczenia:
brak

Filmy - świeca (8)

 • Korkowy świecznik z puszki

  Aluminiowe puszki, zwłaszcza te niewysokie i szerokie, idealnie nadają się na przygotowanie z nich bezpiecznego, ale stylowego świecznika, który swoim wyglądem wpasuje się w niemal każde wnętrze! Przy użyciu korków z wina, które zwykle wyrzucamy, możecie przygotować ciekawą, estetyczną dekorację, która zachwyci wszystkich, a blask świeczki będzie nadawał wnętrzu miłej atmosfery. Zobaczcie, jakie to proste!
 • Walentynkowy świecznik

  Walentynki to wyjątkowa okazja, kiedy każdą chwilę warto spędzić z ukochaną osobą! Jeśli zamiast kolacji w restauracji czy wyjścia do kina planujecie zostać w domu, warto, by i dekoracje mieszkania dodawały uroku i nastroju walentynkowej nocy. Tym razem mamy dla was propozycję, jak zrobić prosty świecznik na walentynki!
 • Świecznik ze słoika i gazety

  Zwykły słoik może posłużyć za elegancki i przede wszystkim bezpieczny świecznik, który odmieni wystrój każdego wnętrza! Jeśli szukacie ciekawego i prostego pomysłu na świecznik, spróbujcie zrobić go właśnie ze starego słoika i... gazety! W prosty sposób, w parę chwil przygotujecie ciekawy świecznik, który na długo rozświetli przyjemnym blaskiem każdy pokój. Zobaczcie, jakie to proste!
 • Świecznik ze słoika

  Puste słoiki, w których kupujemy przetwory, idealnie nadają się na zrobienie z nich stylowych, ciekawie urozmaicających wnętrza świeczników! Można je wypełnić właściwie czymkolwiek się chce - wszystko zależy od tego, w jakiej kolorystyce i stylu utrzymane jest reszta naszego mieszkania! U nas - pomysł na świecznik dla niewielkich podgrzewaczy ze słoika wypełnionego kawą. To naprawdę prosty i szybki sposób na urozmaicenie swojego wnętrza!
 • Świecznik z koralikami

  Sklepy z dekoracjami oferują mnóstwo rodzajów świeczników, które świetnie wzmacniają wieczorny nastrój. Samodzielnie przygotowane świeczniki mogą być równie piękne - to propozycja dla wszystkich, którzy nie mogą obejść się bez świec w domu! Tym razem prosty sposób na świecznik z koralikami - wystarczy drobny łańcuch choinkowy w odpowiednim kolorze i szklana miska!
 • Świeczka w muszelce

  Muszle, zwłaszcza te większego rozmiaru, idealnie nadają się do stworzenia ciekawej dekoracji, która swoim ciekawym wyglądem doda każdemu wnętrzu przyjemnego klimatu i wzmocni nastrój! Wszystko, czego potrzebujecie do przygotowania świeczki w muszelce, to właśnie muszelka, knot i płynny wosk! Zobaczcie, jakie to proste!
 • Jak samodzielnie zrobić świeczkę?

  Świece, które możemy kupić w sklepie, zachwycają bogactwem swoich barw, zapachów i przede wszystkim różnorakim wyglądem: dziś nie ma już żadnego problemu w kupieniu odpowiednio wyglądającej świeczki. Najbardziej cieszą jednak samodzielnie stworzone dekoracje - tym razem mamy dla was instrukcję, jak samodzielnie zrobić świeczkę. By wyglądała jeszcze piękniej, dodaliśmy do niej owoce - w ten sposób zyskacie interesująco wyglądającą i pachnącą, kolorową świeczkę. Zobaczcie, jakie to proste!
 • Świecznik z płyty CD

  Płyty CD powoli wychodzą z użycia - są inne, lepsze sposoby przenoszenia i przechowywania danych. Te mają jednak mnóstwo innych, równie ciekawych zastosowań! Jeśli lubicie otaczać się niewielkimi świeczkami i rozświetlać swoje wnętrza delikatnym ciepłem płynącym z podgrzewaczy, spróbujcie przygotować niewielki świecznik z płyty CD. Zdziwicie się, jakie to proste!