Muzyka - światła

Artykuły - światła (15)

 • Tarot i ciężar światła

  Tarot i ciężar światła

  Heavymetalowa grupa Tarot z Finlandii przygotowała nowy album "Gravity Of Light".
 • Zawstydzili TurboDymoMana

  Zawstydzili TurboDymoMana

  Turbo "Strażnik światła", Metal Mind
 • Turbo na progu życia

  Turbo na progu życia

  W serwisie Muzzo.pl możecie już przedpremierowo posłuchać utworu "Na progu życia", który zapowiada nowy, oczekiwany album grupy Turbo - "Strażnik Światła".
 • Turbo w listopadzie

  Turbo w listopadzie

  Poznaliśmy datę premiery nowego, oczekiwanego albumu grupy Turbo - "Strażnik Światła" ukaże się 16 listopada.
 • Turbo wciąż nagrywa

  Turbo wciąż nagrywa

  Przeciągają się prace nad nową płytą heavymetalowej grupy Turbo. Album "Strażnik Światła" będzie pierwszym wydawnictwem z wokalistą Tomkiem Struszczykiem, który w 2007 roku zastąpił Grzegorz Kupczyka.
 • "Z prędkością światła"

  "Z prędkością światła"

  Kiedy parę lat temu usłyszałem debiutanckie wydawnictwo Dragonforce "Valley Of The Damned", uznałem je za interesujące, bo w mojej opinii kapela wyróżniała się na tle całej gromady power metalowych klonów i miała własny styl. Przede wszystkim: grali dwa razy szybciej niż pozostali.
 • Immolation i "Mrok światła"

  Immolation i "Mrok światła"

  W kwietniu na sklepowe półki trafi siódma płyta amerykańskich weteranów death metalu z nowojorskiej formacji Immolation.
 • Imperia i "Królowa światła"

  Imperia i "Królowa światła"

  Holenderska, gothicmetalowa formacja Imperia, w której za mikrofonem stoi pełna seksapilu Norweżka Helena Iren Michaelsen (eks-Trail Of Tears), zakończyła nagrania drugiego albumu. Płyta "The Queen Of Light" ma być zdaniem zespołu "cięższa i bardziej zróżnicowana".
 • Kalwi & Remi: Dla Polski zbyt ambitny?

  Kalwi & Remi: Dla Polski zbyt ambitny?

  We wtorek, 3 października, gośćmi CZATerii byli Kalwi i Remi, członkowie DJ-skiego duetu, który zasłynął przebojem "Explosion". Muzycy odpowiedzieli na wiele Waszych pytań zdradzając m.in., że ich najlepszy utwór "nie ujrzał jeszcze światła dziennego" w naszym kraju. - Dla Polski jest na razie zbyt ambitny - tłumaczą Kalwi i Remi.
 • "Miejsce, w którym chciałbym być"

  "Miejsce, w którym chciałbym być"

  Eldo, wspólnie z Jotuze, tworzy jeden z najlepszych i najbardziej znanych obecnie zespołów hiphopowych w Polsce - Grammatik, który na koncie ma dwie płyty: "Ep+" oraz "Światła miasta". W 2001 roku ukazał się pierwszy solowy album Eldoki, zatytułowany "Opowieść o tym, co tu dzieje się naprawdę", do którego warstwę muzyczną przygotował Dena. Nie tak dawno ukała się druga solówka Eldo, zatytułowana "Eternia". Z Eldo rozmawiał Tomek Walkiewicz (mhh.com).