Świat w ogniu

Artykuły - Świat w ogniu (3)

 • ​"Świat w ogniu": Ile jeszcze? [recenzja]

  ​"Świat w ogniu": Ile jeszcze? [recenzja]

  Najnowsze dzieło Rica Romana Waugha to wzorowy przedstawiciel cyklu "sequele, o które nikt nie prosił". Fabuła filmu "Świat w ogniu" kopiuje szkielet poprzednich dwóch części. Grupa terrorystów znów chce zabić prezydenta Stanów Zjednoczonych, a powstrzymać ich może tylko agent Secret Service Mike Banning (Gerard Butler). Co chwilę coś wybucha, trupy liczone są w dziesiątkach, fabularne głupotki w setkach. Tylko radości z seansu brak.
 • Gerard Butler o filmie "Świat w ogniu": Nie było zmiłuj się

  Gerard Butler o filmie "Świat w ogniu": Nie było zmiłuj się

  Zaczęło się w 2013 roku od "Olimpu w ogniu", po trzech latach zapłonęła angielska stolica w filmie "Londyn w ogniu". 23 sierpnia na ekrany polskich kin trafił "Świat w ogniu". "Bardzo mnie ucieszyła możliwość powrotu do tej serii, by spróbować pokazać moją postać w zupełnie innym świetle" - mówi Gerard Butler, bohater produkcji.
 • Świat w ogniu: Gerard Butler powraca jako Mike Banning!

  Świat w ogniu: Gerard Butler powraca jako Mike Banning!

  ​"Bardzo mnie ucieszyła możliwość powrotu do tej serii, by spróbować pokazać moją postać w zupełnie innym świetle" - mówi Gerard Butler zapowiadając najbardziej osobistą ze wszystkich część z serii. "Świat w ogniu" od piątku w kinach!

Filmy - Świat w ogniu (2)

 • Gerard Butler powraca jako Mike Banning

  Gerard Butler po raz trzeci wcielił się w agenta Secret Service Mike'a Banninga w cieszącej się w ostatnich latach olbrzymią popularnością serii filmów akcji. Co tym razem czeka jego bohatera? Na jakie atrakcje mogą liczyć widzowie "Świata w ogniu"?
 • Świat w ogniu" [trailer]