suknie dla druhen

Synonimy:
Suknie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Suknie dla druhen (63)

 • Stylowe na maksa?

  Stylowe na maksa?

  Niestety nie zawsze... Ale przynajmniej jest ciekawie, bo gwiazdy pokazały maksymalnie dużo pomysłów na długość maxi.
 • Niewinność bieli bywa złudna

  Niewinność bieli bywa złudna

  Biel w naszym obszarze kulturowym powszechnie uważana jest za symbol czystości, niewinności i prawości. Śnieżnobiałe są sukienki i garniturki komunijne, jeszcze bielsze tradycyjne ślubne suknie panien młodych. Białe są szatki niewinnych dziewcząt w przekazach literackich i ikonograficznych.
 • W oscarowej sukni Christiny Ricci

  W oscarowej sukni Christiny Ricci

  Nastolatka z Michigan mogła się poczuć na studniówce jak Kopciuszek na balu. Dzięki udziałowi w konkursie telewizyjnym 17-letnia Kayla Staskiewicz wygrała możliwość wypożyczenia wartej 25 tys. dolarów sukni, którą na Oscary założyła niegdyś Christina Ricci.
 • Dereszowska: Noszenie sukni jest sztuką

  Dereszowska: Noszenie sukni jest sztuką

  Tragikomedia "Cyd" Pierre'a Corneille'a, w tłumaczeniu Jana Morsztyna i reżyserii Ivana Alexandre'a to najnowsza propozycja stołecznego Teatru Polskiego. Premiera przedstawienia odbędzie się 29 kwietnia.
 • Kasia skopiowała słynną suknię Macieja Zienia?

  Kasia skopiowała słynną suknię Macieja Zienia?

  Kiedy podczas sylwestrowej nocy Polsatu prowadząca imprezę Katarzyna Cichopek (28) pojawiła się na scenie w długiej, zwiewnej sukni, tabloidy pisały, że to kreacja projektu Macieja Zienia (31).
 • Ta jedna jedyna

  Ta jedna jedyna

  Panny młode z roku na rok są coraz bardziej wymagające. Świadome światowych trendów także w dniu ślubu chcą wyglądać w sposób podkreślający ich indywidualność, dlatego wiele z nich nawet nie zagląda do salonów proponujących suknie z seryjnej produkcji.
 • Suknia ślubna

  Suknia ślubna

  Moda powinna harmonizować z kształtami kobiety, natomiast największym celem mody jest to, by była ramą dla kobiecego ciała, które jest największym dziełem sztuki stworzonym przez Boga.
 • Suknia ślubna do "Zmierzchu"?

  Suknia ślubna do "Zmierzchu"?

  Zac Posen ma doświadczenie w projektowaniu sukni ślubnych. To w jego kreacjach sakramentalne "tak" powiedziały Coco Rocha i Portia de Rossi , a także - tyle że w garniturze - Ellen DeGeneres. A teraz krążą plotki, że projektant ma przygotować suknię ślubną dla filmowej Belli - bohaterki sagi "Zmierzch".
 • Luksusowa kolekcja Mility Nikonorov

  Luksusowa kolekcja Mility Nikonorov

  Ręcznie wykańczane suknie, inspiracja twórczością filmową - "Marzyciel", opowiadający opartą na faktach historię pisarza Jamesa Matthew Barriego.
 • Na ratunek sukniom Scarlett

  Na ratunek sukniom Scarlett

  Czas się przekonać, czy fani "Przeminęło z wiatrem" okażą się hojni i gotowi uratować bajeczne kreacje noszone przez Vivien Leigh w oscarowym dramacie o wojnie secesyjnej. Organizacja Harry Ransom Center przy Uniwersity of Texas (Austin) stara się zebrać 30 tys. dolarów, aby odnowić pięć sukni, które w filmie z 1939 roku nosiła Scarlett OHara.

Filmy - Suknie dla druhen (2)