Subaru

Synonimy:
samochody subaru,
Inne znaczenia:
Subaru (producent samochodów ) ,

Artykuły - Subaru (16)

 • Subaru Crosstrek. Pierwsze zdjęcie

  Subaru Crosstrek. Pierwsze zdjęcie

  Na ubiegłorocznym salonie genewskim Subaru zaprezentowało prototyp pojazdu o nazwie XV Concept. Samochód był zapowiedzią nowej generacji modelu XV znanego również pod nazwą Subaru Crosstrek.
 • Subaru VIZIV-7 SUV

  Subaru VIZIV-7 SUV

  Subaru zaprezentowało w Los Angeles koncepcyjny model o nazwie VIZIV-7 SUV. Samochód to zapowiedź zupełnie nowego modelu, który trafić ma na amerykański rynek w początku 2018 roku.
 • Koniec Fuji Heavy Industries!

  Koniec Fuji Heavy Industries!

  Dużo dzieje się w Kraju Kwitnącej Wiśni. Kilkanaście godzin temu Mitsubishi informowało o zawarciu "strategicznego sojuszu" z Nissanem, co w praktyce oznaczało sprzedaż tej firmie 34 proc. udziałów Mitsubishi Motors. Oznacza to, że Nissan stanie się wkrótce największym pojedynczym udziałowcem Mitsubishi.
 • Hybrydowe Subaru z centralnym silnikiem!

  Hybrydowe Subaru z centralnym silnikiem!

  Inżynierowie Subaru od dłuższego czasu pracują nad zelektryfikowanymi wersjami swoich pojazdów. Z myślą o nowych źródłach napędu powstała m.in. zaprezentowana kilka dni temu nowa platforma podłogowa.
 • Nowa uniwersalna płyta podłogowa Subaru

  Nowa uniwersalna płyta podłogowa Subaru

  Subaru opublikowało pierwsze grafiki dotyczące nowej platformy, która stanowić będzie podstawę dla przyszłych modeli japońskiej marki.
 • 15 milionów samochodów AWD Subaru

  15 milionów samochodów AWD Subaru

  ​Subaru słynie z produkowania samochodów z napędem na wszystkie koła. Nie ma w tym nic dziwnego, Japończycy ogłosili właśnie, że z ich fabryk wyjechało już 15 milionów samochodów 4x4.
 • Subaru VIZIV – kolejny koncepcyjny SUV

  Subaru VIZIV – kolejny koncepcyjny SUV

  Choć nazwa może wydawać się znajoma, prototyp zaprezentowany przez Subaru jest zupełną nowością.
 • Silniki boxer i napęd 4x4 - powód do dumy dla Subaru

  Silniki boxer i napęd 4x4 - powód do dumy dla Subaru

  W Subaru mają powody do radości. Japoński producent świętuje właśnie wyprodukowanie piętnastomilionowej jednostki napędowej w układzie boxer.
 • W Subaru korodują przewody hamulcowe

  W Subaru korodują przewody hamulcowe

  Japoński koncern Fuji Heavy Industries poinformował w piątek o konieczności naprawy 1,18 miliona samochodów swojej marki Subaru na całym świecie z powodu zagrożenia przewodów hamulcowych korozją, powodowaną przez sól, którą zimą posypuje się nawierzchnie dróg.
 • Kolejne nowe Subaru. Nazywa się Levorg

  Kolejne nowe Subaru. Nazywa się Levorg

  Na salonie w Tokio aż roi się od światowych premier. Jedną z nich jest nowy model Subaru o nazwie Levorg Concept. Słowo "koncepcyjny" traktować można jednak z przymrużeniem oka...

Filmy - Subaru (5)