stuhr

Artykuły - Stuhr (139)

 • Maciej Stuhr i przeprawa z matematyką

  Maciej Stuhr i przeprawa z matematyką

  Niewiele brakowało, a Maciej Stuhr musiałby powtarzać I klasę liceum - w krakowskim ogólniaku był zagrożony z matematyki. Skończyło się na egzaminie komisyjnym. O tej ciekawostce dowiadujemy się z książki "Stuhrmówka".
 • Osobliwy nałóg Macieja Stuhra

  Osobliwy nałóg Macieja Stuhra

  Przez wiele lat Maciej Stuhr zmagał się z nietypowym natręctwem - miał zwyczaj ssania prawego kciuka. Rodzice próbowali oduczyć go tego nawyku wszelkimi sposobami. Raz nawet zaszyli mu rękawy...
 • Maciej Stuhr w Radzie Programowej Stopklatki TV

  Maciej Stuhr w Radzie Programowej Stopklatki TV

  Do Rady Programowej Stopklatki TV (spółka notowana na NewConnect) - pierwszego ogólnodostępnego kanału filmowego w Polsce - wszedł aktor Maciej Stuhr. Dołączył do Andrzeja Wajdy, Agnieszki Holland i Juliusza Machulskiego, którzy patronują Stopklatce od początku.
 • Stuhr i Peszek to Gwarancje Kultury

  Stuhr i Peszek to Gwarancje Kultury

  W kwietniu TVP Kultura przyzna Gwarancje Kultury 2013, doroczne nagrody dla najbardziej wyrazistych osobowości artystycznych ubiegłego sezonu. W środę, 20 marca, ogłoszono tegoroczną listę nominowanych. Wśród nich znaleźli się m.in. Maria Peszek i Maciej Stuhr.
 • Maciej Stuhr czarnym charakterem

  Maciej Stuhr czarnym charakterem

  Aktor Maciej Stuhr zagrał "czarny charakter" w filmie "Obława" Marcina Krzyształowicza. "Na prośbę reżysera przytyłem do tego filmu 8 kilogramów" - zdradza aktor, odtwórca roli Kondolewicza - polskiego konfidenta.
 • Jerzy Stuhr: Trzeba patrzeć na świat oczami dziecka

  Jerzy Stuhr: Trzeba patrzeć na świat oczami dziecka

  - Zawsze trzeba patrzeć na świat oczami dziecka. Po to, by być autentycznym - mówi w rozmowie z INTERIA.PL Jerzy Stuhr.
 • Rosati, Stuhr i Dorociński w "Obławie"

  Rosati, Stuhr i Dorociński w "Obławie"

  Zbliża się premiera filmu Marcina Krzyształowicza "Obława". W produkcji, która na tegorocznym festiwalu w Gdyni otrzymała Srebrne Lwy, główne role zagrali Marcin Dorociński, Maciej Stuhr i Weronika Rosati.
 • Rosati bez makijażu

  Rosati bez makijażu

  19 października na ekrany kin wejdzie "Obława" w reżyserii Marcina Krzyształowicza, największe odkrycie tegorocznego festiwalu w Gdyni. Główne role w wojennym obrazie zagrali Marcin Dorociński, Maciej Stuhr, Sonia Bohosiewicz i Weronika Rosati.
 • Demolka w wykonaniu Stuhra

  Demolka w wykonaniu Stuhra

  "Zawsze chciałem być Conanem Barbarzyńcą" - twierdzi Maciej Stuhr i rzeczywiście jesteśmy gotowi w to uwierzyć. Kiedy w studiu dubbingowym w ręce aktora wpadła replika dwuręcznego miecza, na pierwszą prawdziwą demolkę w stylu Conana nie trzeba było długo czekać...
 • Jerzy Stuhr kręci w Rzymie

  Jerzy Stuhr kręci w Rzymie

  Jerzy Stuhr uczestniczy w Rzymie w zdjęciach do filmu fabularnego, produkowanego przez telewizję RAI w związku z niedawnymi obchodami 150-lecia zjednoczenia Włoch. Film "Ultimo Papa Re" ( Ostatni papież król) reżyseruje Luca Manfredi.

Filmy - Stuhr (2)