strzały

Artykuły - Strzały (258)

 • Trzy strzały w bitcoina

  Trzy strzały w bitcoina

  To nie był dobry miesiąc dla bitcoina. Właściwe najgorszy od trzech lat. Najpopularniejsza kryptowaluta straciła w styczniu jedną czwartą wartości, przygnieciona ciężarem negatywnych informacji z ostatnich dni. Czy jednak spadki cen zapowiadają złe czasy dla kryptowalut? - pisze Bartosz Grejner, analityk rynkowy Cinkciarz.pl.
 • ​Szokujący atak na piłkarza Fenerbahce

  ​Szokujący atak na piłkarza Fenerbahce

  Bandyci ostrzelali we wtorek samochód, którym jechał piłkarz Fenerbahce i reprezentacji Turcji Mehmet Topal.
 • Bandyta ostrzelał autokar Herthy Berlin

  Bandyta ostrzelał autokar Herthy Berlin

  Nieznany sprawca na motorze ostrzelał autokar Herthy Berlin! Na szczęście nikomu nic się nie stało.
 • Rzucił się na strażników granicznych. Padły strzały

  27-letni mężczyzna zaatakował w nocy na dworcu PKS we Wrocławiu strażników granicznych. W czasie interwencji padły strzały ostrzegawcze. Napastnik został zatrzymany przez policję. Informację przesłano na Gorącą Linię RMF FM.
 • Ukraiński śmigłowiec ostrzelany koło Kramatorska

  Ukraiński śmigłowiec ostrzelany koło Kramatorska

  Prorosyjscy separatyści na wschodniej Ukrainie ostrzelali w środę śmigłowiec sił zbrojnych tego kraju - poinformował ukraiński ekspert wojskowy Dmytro Tymczuk. Był to już drugi taki atak w ciągu ostatniej doby. Doszło do niego w obwodzie donieckim.
 • RMF24: ​Śmiertelne postrzelenie 23-latka. Zatrzymano jedną osobę

  Policja zatrzymała jedną osobę, która może mieć związek ze śmiertelnym postrzeleniem 23-latka z Golczewa w Zachodniopomorskiem - dowiedziała się nieoficjalnie Aneta Łuczkowska. Funkcjonariusze zabezpieczyli też samochód, z którego miały paść strzały.
 • RMF24: Strzały w Krakowie. Szaleniec zatrzymany

  RMF24: Strzały w Krakowie. Szaleniec zatrzymany

  Policjanci oraz ochroniarze Instytutu Języka Polskiego PAN w Krakowie obezwładnili szaleńca, który strzelał ze śrutowej broni na terenie Instytutu.
 • Prokuratura wszczęła śledztwo ws. strzałów w szpitalu

  Prokuratura wszczęła śledztwo ws. strzałów w szpitalu

  Prokuratura Apelacyjna w Krakowie wszczęła śledztwo w sprawie strzałów, jakie padły na terenie szpitala psychiatrycznego w Krakowie. Postępowanie prowadzone jest w kierunku usiłowania zabójstwa - poinformował rzecznik prokuratury Piotr Kosmaty.
 • Strzały na warszawskim Ursynowie

  Warszawscy policjanci użyli broni podczas zatrzymania podejrzanych. Nikomu nic się nie stało. Do szpitala przewieziono jednak jednego z zatrzymanych, bo mężczyzna źle się poczuł.
 • Podejrzany o pedofilię zatrzymany w Rybniku. Padły strzały

  W Rybniku (woj. śląskie) podczas próby zatrzymania mężczyzny podejrzanego o pedofilię doszło do strzelaniny.

Filmy - Strzały (3)

 • Policjant cudem uniknął śmierci. Padły strzały!

  Policjant z Kapsztadu cudem uniknął śmierci. Nizaam Alexander zajęty rutynową kontrolą drogową nie zauważył, że za jego plecami pojawił się mężczyzna uzbrojony w pistolet. Napastnik oddał strzał, lecz jedynie lekko ranił funkcjonariusza i zaczął uciekać. Alexander szybko się otrząsnął, zaczął strzelać do niedoszłego zabójcy i ruszył za nim w pogoń. Postawa policjanta została doceniona przez władze, które przyznały mu nagrodę za odwagę. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Katowice: Strzały w centrum handlowym

  Strzelanina w centrum handlowym Silesia w Katowicach. Strzelał klient niezadowolony z obsługi. Nikomu nic się nie stało, choć napastnik używał ostrej amunicji. Został zatrzymany. Według policji, ma licencję ochroniarza i pozwolenie na broń.
 • Strzały w Gruzji ukartowane?

  Władysław Stasiak, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, był gościem Kontrwywiadu RMF FM.