• Założyłam myjnie dla psów. To był strzał w dziesiątkę!

Założyłam myjnie dla psów. To był strzał w dziesiątkę!

„Przed wejściem mamy tabliczkę z napisem: Bez czworonoga wstęp wzbroniony” – mówi Agnieszka Dorosz (32 l.) z Lublina
  • USA: Oddano strzał do biura wyborczego Obamy w Denver

Do biura wyborczego prezydenta Baracka Obamy w Denver w stanie Kolorado oddano w piątek strzał, ale żadna ze znajdujących się wewnątrz osób nie odniosła obrażeń - poinformowała policja.
  • Po jego strzale piłka rozpędziła się do 123km/h!

Po jego strzale piłka rozpędziła się do 123km/h!

Co za gol! Australijczyk Eddy Bosnar zadziwił kibiców koreańskiej ligi swoim fantastycznym trafieniem. Obrońca Suwon Bluewings uderzył piłkę z rzutu wolnego z prędkością 123 km/h. To dobrze, że nikt nie stał na linii ognia - ten strzał mógł zabić!
  • Rekonstrukcja strzału płk. Przybyła

Płk Mikołaj Przybył postrzelił się w poniedziałek w przerwie konferencji, na której odnosił się do medialnych zarzutów o złamanie prawa w postępowaniu dot. przecieku ze śledztwa ws. katastrofy smoleńskiej. Strzelił do siebie z broni prywatnej, na którą miał pozwolenie. Postrzelił się w policzek, obrażenia okazały się powierzchowne.
  • Na chwilę zgasło światło

Na chwilę zgasło światło

Gdyby zdjął noktowizor, już by nie żył. Strzał był celny, wymierzony prosto w jego głowę.
  • Korona Kielce - Legia Warszawa 1-4

W piątkowym szlagierze Ekstraklasy obejrzeliśmy aż pięć goli i jedną czerwoną kartkę. Na stadionie w Kielcach Korona nie sprostała Legii Warszawa i przegrała 1-4. Od 33. minuty gospodarze grali w "dziesiątkę", gdyż za faul na Miroslavie Radoviciu z boiska wyleciał bramkarz Zbigniew Małkowski.
  • Barcelona - FC Kopenhaga 2-0 w LM

Barcelona - FC Kopenhaga 2-0 w LM

Barcelona liderem grupy D! Po zwycięstwie nad FC Kopenhaga 2-0 to Katalończycy wskoczyli na pierwsze miejsce, spychając z niego duńską drużynę. Bohaterem wieczoru był Lionel Messi, który strzelił oba gole dla drużyny Pepa Guardioli.
  • PLH: Podhale niespodziewanie lepsze od GKS-u Tychy

PLH: Podhale niespodziewanie lepsze od GKS-u Tychy

W niedzielnym meczu PLH MMKS/Podhale niespodziewanie pokonał u siebie GKS Tychy 4-3. Bohaterami meczu Kanadyjczyk Kelly Czuy i świetnie broniący Tomasz Rajski. Dla pokazowych wejść ciałem Czuya warto przychodzić na lodowiska!
  • Borussia pokonuje Koeln. Dobry mecz Polaków

To był polski wieczór na Rhein Energie Stadion w Kolonii! Do 90. minuty utrzymywał się remis 1-1, po bramkach Kuby Błaszczykowskiego i Lukasa Podolskiego. W samej końcówce świetne dogranie Roberta Lewandowskiego wykorzystał jednak Nuri Sahin i Borussia pokonała FC Koeln 2-1!
  • Noty Polaków w meczu z Ekwadorem

Reprezentacja Polski zremisowała z Ekwadorem 2-2 w towarzyskim spotkaniu rozegranym w Montrealu. Zobacz noty Polaków za ten występ (skala 0-6).