stroje

Artykuły - Stroje (92)

 • Reprezentacja Polski. We wtorek premiera nowych trykotów meczowych

  Reprezentacja Polski. We wtorek premiera nowych trykotów meczowych

  We wtorek 1 września zaprezentowane zostaną nowe stroje meczowe reprezentacji Polski - poinformował PZPN. Polscy fani mogą być zaskoczeni, bo trykoty naszej kadry przejdą spore przeobrażenie.
 • Mistrzynie wystawione na pośmiewisko

  Mistrzynie wystawione na pośmiewisko

  Norweskie piłkarki wystąpią na tegorocznym mundialu w Kanadzie (6 czerwca - 5 lipca) w męskich strojach, ponieważ ich federacja (NFF) nie zamówiła na czas damskich. Zdaniem mediów chodziło o oszczędności.
 • Lady Gaga przebiera się 12 razy dziennie?

  Lady Gaga przebiera się 12 razy dziennie?

  Nicola Formichetti, stylista odpowiedzialny za najbardziej ekstrawaganckie kostiumy amerykańskiej piosenkarki Lady Gagi, zniknął z listy jej stałych współpracowników. "Ona przebiera się 12 razy dziennie, nie mogę poświęcać jej całego swego czasu" - wyjaśnia.
 • Nowe stroje dla pracowników Kancelarii Sejmu. Za pieniądze podatników

  Nowe stroje dla pracowników Kancelarii Sejmu. Za pieniądze podatników

  Reporterka RMF FM ujawnia: Kancelaria Sejmu rozpisała przetarg na miarę... Szuka tego, kto uszyje 200 idealnie skrojonych garsonek, 400 bluzek, do tego po kilkadziesiąt garniturów, spódnic i spodni. A wszystko z najwyższej jakości materiałów.
 • Hiszpanom nie podobają się stroje olimpijczyków

  W Hiszpanii trwa burzliwa dyskusja na temat strojów, z których w Londynie będą korzystać olimpijczycy z tego kraju. Zastrzeżenia budzi zarówno oryginalny wzorzysty motyw, jak i fakt, że ubrania zostały wyprodukowane przez rosyjską firmę Bosco.
 • Jak się ubrać na wesele

  Jak się ubrać na wesele

  Tego dnia najważniejsi są państwo młodzi. Jednak o ile, stroje młodych wpisują się w pewien kanon, o tyle w strojach gości weselnych panuje duża dowolność.
 • Kobiety wyglądają jak... striptizerki

  Kobiety wyglądają jak... striptizerki

  "Kuse i obcisłe stroje oraz krzykliwy makijaż sprawiają, że kobiety wyglądają jak striptizerki. Nigdy nie zwiążą się one z mężczyznami, którzy mają choć trochę szacunku do siebie". Naprawdę? My tego nie wiemy, ale pewien duchowny chyba tak...
 • "TzG": Album kreacji

  "TzG": Album kreacji

  Na rynku ukazał się właśnie album prezentujący najpiękniejsze kreacje "Tańca z gwiazdami" z ostatnich jedenastu edycji programu. Autorką i pomysłodawcą książki jest Dorota Williams, pionierka stylizacji telewizyjnej w Polsce.
 • Bayer Full gotowy do podboju Chin

  Bayer Full gotowy do podboju Chin

  Poznaliśmy kolejne szczegóły chińskiej ekspedycji grupy Bayer Full. Gwiazda nurtu disco polo ma już przygotowane specjalne stroje na koncerty.
 • Manchester United zaprezentował stroje na sezon 2010/11

  Manchester United zaprezentował stroje na sezon 2010/11

  Nowe koszulki Manchesteru United ujrzały światło dzienne! Klub z Old Trafford na oficjalnej konferencji prasowej w Chicago zaprezentował stroje w jakich piłkarze Alexa Fergusona zagrają w sezonie 2010/2011. Główną zmianą w porównaniu do poprzednich trykotów jest logo nowego sponsora - firmy AON.

Filmy - Stroje (1)

 • Wymarzone stroje na plażę

  Geometryczne wzory i kobiece kroje przeniosą cię w krainę wymarzonych wakacji. Zobacz najnowsze propozycje strojów kąpielowych!