strefa 51

Artykuły - Strefa 51 (11)

 • Elon Musk nie wierzy w kosmitów

  Elon Musk nie wierzy w kosmitów

  Według Elona Muska, współzałożyciela firm Tesla i SpaceX, w legendarnej Strefie 51 nie ma żadnych śladów kosmitów.
 • Na pustyni Gobi odnaleziono chińską "Strefę 51"

  Na pustyni Gobi odnaleziono chińską "Strefę 51"

  Autor youtubowego kanału ThirdPhaseOfMoon twierdzi, że zlokalizował chińską „Strefę 51”. Podobnie, jak jej amerykański odpowiednik, może być ona miejscem testów ściśle tajnych technologii oraz bazą najlepszych jednostek wojskowych.
 • Wielka chmura w kształcie grzyba nad Strefą 51

  Wielka chmura w kształcie grzyba nad Strefą 51

  Strefa 51 znajduje się w stanie Nevada i od kilkudziesięciu lat przyciąga zwolenników UFO, którzy twierdzą, że w okolicy tej bazy bardzo często można spotkać niezidentyfikowane obiekty latające. Para takich poszukiwaczy przygód zdołała uchwycić coś dziwnego - chmurę w kształcie grzyba, która nagle pojawiła się na horyzoncie w miejscu gdzie ma się znajdować słynna Area 51.
 • Dwa gatunki kosmitów regularnie odwiedzają Ziemię

  Dwa gatunki kosmitów regularnie odwiedzają Ziemię

  ​Strefa 51, najbardziej tajna baza wojskowa świata, jest miejscem, w którym przez lata przeprowadzano eksperymenty na pozaziemskich technologiach. Potwierdził to Boyd Bushman, były pracownik Lockheed Martin, który tuż przed swoją śmiercią opublikował filmik zawierający całą garść dowodów o odwiedzinach naszej planety przez kosmitów.
 • Strefa 51 rozbudowuje się

  Strefa 51 rozbudowuje się

  W Strefie 51 powstaje nowy hangar – informuje Dziennik Zbrojny. Czy to oznacza kolejne supertajne przedsięwzięcie z dziedziny lotnictwa?
 • Amerykanie odtajnili kolejne dokumenty dot. Strefy 51

  Amerykanie odtajnili kolejne dokumenty dot. Strefy 51

  Kilka miesięcy temu Amerykanie potwierdzili istnienie słynnej Strefy 51. Teraz światło dzienne ujrzały nowe, tym razem naprawdę zaskakujące informacje.
 • Amerykański rząd potwierdził istnienie Strefy 51

  Amerykański rząd potwierdził istnienie Strefy 51

  Amerykanie odtajnili dokumenty, które pierwszy raz w historii potwierdzają istnienie słynnej Strefy 51 (Area 51). Co dokładnie można wyczytać z setek stron maszynopisu?
 • Zabili JFK, bo chciał ujawnić prawdę o UFO

  Zabili JFK, bo chciał ujawnić prawdę o UFO

  Sprawa zamachu i śmierci prezydenta USA Johna F. Kennedy'ego ciągle budzi kontrowersje. Powstały dziesiątki teorii próbujących wytłumaczyć, co tak naprawdę stało się w Dallas w 1963 r. Jedna z nich sugeruje, że 35. prezydent Stanów Zjednoczonych musiał zginąć, bo chciał ujawnić prawdę o UFO.
 • Za tydzień Strefa 51 stanie otworem!

  Za tydzień Strefa 51 stanie otworem!

  CD Projekt informuje, że już za tydzień, 27 marca, w sklepach pojawi się polska wersja gry BlackSite: Area 51.
 • Strefa 51 nieco ograniczona

  Strefa 51 nieco ograniczona

  Wczoraj informowaliśmy Was, że gra BlackSite: Area 51 w wersji na PlayStation 3 została znacznie okrojona pod względem zmagań wieloosobowych.