straz

Artykuły - Straz (29)

 • "Rzeczpospolita": Straż Graniczna chce cię śledzić

  Straż Graniczna ma otrzymać możliwość instalowania kamer gromadzących informacje o obywatelach - informuje "Rzeczpospolita". Przewiduje to projekt nowelizacji ustawy o Straży Granicznej, przygotowany przez MSW.
 • Straż Graniczna musi odszczekać zarzuty wobec Wietnamczyków

  Straż Graniczna musi odszczekać zarzuty wobec Wietnamczyków

  Straż Graniczna zapewnia, że w sprawie mięsa znalezionego w Wólce Kosowskiej nie było jej intencją "budowanie negatywnej atmosfery" wokół mieszkających w Polsce Wietnamczyków. Dodaje, że wypowiedź nt. pochodzenia mięsa nie powinna paść ze strony SG.
 • Zmiana na straży UOKiK

  W czwartek Adam Jasser przejął obowiązki prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) - poinformował Urząd. Jasser dotąd pełnił funkcję sekretarza stanu w kancelarii premiera oraz wiceprzewodniczącego zespołu ds. programowania prac rządu. Jasser zastąpił na tym stanowisku odwołaną na początku lutego Małgorzatę Krasnodębską-Tomkiel.
 • "Wataha": Lichota w Straży Granicznej

  "Wataha": Lichota w Straży Granicznej

  Filmowcy rzadko pojawiają się w Bieszczadach, a temat Straży Granicznej jest mało znany. Pracę utrudnia kapryśna pogoda, ale nikt nie narzeka. - Tutaj traci się poczucie czasu - przyznaje Leszek Lichota.
 • Homofob na straży parady równości

  Homofob na straży parady równości

  Zdeklarowany homofob staje na straży parady równości? Taki jest punkt wyjścia serbskiego filmu "Parada", który 14 czerwca trafi na ekrany naszych kin.
 • Ochroniarze zastąpią Straż Graniczną

  Ochroniarze zastąpią Straż Graniczną

  Ochroniarze poradzą sobie z kontrolą na lotniskach - zapewnia Sławomir Wagner, prezes Polskiej Izby Ochrony.
 • "Straż sąsiedzka": Niezniszczalni z sąsiedztwa

  "Straż sąsiedzka": Niezniszczalni z sąsiedztwa

  W wyreżyserowanej przez Akivę Schaffera komedii spokojne amerykańskie miasteczko nawiedza seria tajemniczych zbrodni. Aby wyjaśnić zagadkę i przywrócić na ulicach spokój, czwórka mężczyzn postanawia zorganizować obywatelski patrol.
 • Umowa z Komendą Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie

  Zarząd Emitenta Security System Integration S.A. informuje, iż w dniu 06.12.2010 r. wpłynęła do siedziby spółki podpisana umowa z Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie polegającej na dostawie oraz uruchomieniu wyposażenia informatycznego i łącznościowego w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie, o której Emitent informował w raporcie bieżącym nr 52/2010. Wartość umowy za wykonanie zakresu ww. prac wynosi 229.856,35 zł brutto. Termin r
 • Straż Graniczna przechwyciła 10 mln sztuk papierosów

  Straż Graniczna przechwyciła 10 mln sztuk papierosów

  Ponad 10 mln sztuk papierosów bez akcyzy przechwycili funkcjonariusze Straży Granicznej w Wólce Kosowskiej k. Warszawy. Gdyby towar trafił na rynek, Skarb Państwa straciłby 7,2 mln zł. Zatrzymano sześciu obywateli Wietnamu.
 • Umowa z Komendą Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie

  Zarząd Emitenta Security System Integration S.A. informuje, iż w dniu 25.05.2010 r. wpłynęła do siedziby spółki podpisana umowa z Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie na rozbudowę systemu okablowania strukturalnego i instalacji teletechnicznych w zakresie dostawy i montażu urządzeń na obiekcie KP PSP przy ul. Staszica w Pruszkowie, o której Emitent informował w raporcie bieżącym nr 11/2010. Wartość umowy za wykonanie zakresu ww. prac wynosi 217.000,00 zł brutto.