Motoryzacja - strajk

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Strajk (Film (2006)[Die Heldin von Danzing] Reż.Volker Schlöndorff) ,

Artykuły - Strajk (8)

 • Może zabraknąć paliwa...

  Od przyszłego tygodnia we Francji może zabraknąć paliwa na stacjach benzynowych, jeśli przedłuży się strajk tamtejszych rafinerii - informują w środę media.
 • W GM wielki strajk

  W GM wielki strajk

  W amerykańskim koncernie General Motors, który jeszcze do niedawna był największym producentem samochodów na świecie trwa strajk.
 • Astra w Polsce. Nowy matiz w Belgii?

  Astra w Polsce. Nowy matiz w Belgii?

  Robotnicy w zakładach General Motors w Antwerpii przedłużyli trwający od tygodnia strajk.
 • "Włoski chaos 2"

  We Włoszech drugi dzień protestów - dziś strajkują transportowcy; na 24 godziny staną autobusy miejskie, tramwaje i metro. Wczoraj 8-godzinny strajk kontrolerów lotów dosłownie sparaliżował wszystkie włoskie lotniska. Protestowali oni przeciwko niskim płacom i reformom socjalnym rządu.
 • Belgijski paraliż komunikacyjny

  W Belgii od kilkunastu godzin trwa strajk kolejarzy. Setki Belgów spóźniło się do pracy. Ci, którzy zamiast pociągu wybrali samochód, utknęli w gigantycznych korkach. Kolejowy protest ma się zakończyć punktualnie o godz. 22.
 • Śląska komunikacja miejska strajkuje

  O godz. 4 rano rozpoczął się strajk ostrzegawczy komunikacji miejskiej na Śląsku. Na trasy nie wyjechał żaden tramwaj. Autobusy nie kursują w Katowicach, Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej i Będzinie. Akcja ma potrwać co najmniej 24 godziny.
 • Strajk we włoskim Fiacie

  Pracownicy kilku zakładów koncernu samochodowego rozpoczęli protest po tym, jak związki zawodowe odrzuciły ostatnie propozycje rządu dotyczące kontrowersyjnego planu restrukturyzacji. Kontrowersyjnego, gdyż oznaczającego, że ponad 8 tys. pracowników Fiata straci pracę.
 • Strajk niemieckich metalowców

  Ponad 50 tys. pracowników przemysłu metalowego i elektrotechnicznego przystąpiło wczoraj w Niemczech do strajku. To największa taka akcja od siedmiu lat. Powodem protestu jest konflikt płacowy pomiędzy pracodawcami, a związkiem zawodowym przemysłu metalowego IG Metall.