Sport - strajk

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Strajk (Film (2006)[Die Heldin von Danzing] Reż.Volker Schlöndorff) ,

Artykuły - Strajk (31)

 • Start ligi piłkarskiej w Chile zagrożony przez strajk

  Start ligi piłkarskiej w Chile zagrożony przez strajk

  Liga chilijska ma wznowić rozgrywki 22 lipca, ale piłkarze tuż przed startem sezonu zaczęli strajkować.
 • Greckie kluby nie płacą piłkarzom. Będzie strajk

  Greckie kluby nie płacą piłkarzom. Będzie strajk

  ​Piłkarze klubów greckich mają dość obietnic bez pokrycia - żądają wypłaty zaległych pensji i zapowiedzieli, że 15 grudnia rozpoczną strajk.
 • Kluby ligi francuskiej wstrzymały planowany strajk

  Kluby ligi francuskiej wstrzymały planowany strajk

  Francuskie drużyny piłkarskie, które w proteście przeciwko rządowemu planowi podwyższenia podatków miały zorganizować pod koniec listopada strajk, na razie zrezygnowały z tego zamiaru - poinformowała unia zrzeszająca profesjonalne kluby we Francji (UCPF).
 • Puchar Narodów Afryki: Piłkarze przerwali strajk

  Piłkarze reprezentacji Demokratycznej Republiki Konga przerwali trwający dwa dni strajk i wrócili do treningów przed startem w Pucharze Narodów Afryki. W niedzielę zagrają z Ghaną. Kolejnymi przeciwnikami w grupie B będą Mali i Niger.
 • Serie A: Strajk w 5. kolejce zawieszony

  Serie A: Strajk w 5. kolejce zawieszony

  Strajk piłkarzy Serie A nie sparaliżuje kolejki zaplanowanej na weekend 25-26 września. W najbliższą sobotę i niedzielę zostaną rozegrane wszystkie zaplanowane mecze piątej kolejki ligi włoskiej.
 • Ojciec Jeleny Dokic rozpoczął strajk głodowy

  Ojciec Jeleny Dokic rozpoczął strajk głodowy

  Ojciec tenisistki Jeleny Dokic Damir, przebywający w więzieniu na północy Serbii, rozpoczął strajk głodowy protestując przeciwko skazującemu go wyrokowi - poinformował jego adwokat Bosiljka Djukic.
 • Strajk robotników w RPA zakończony

  Strajk robotników w RPA zakończony

  W RPA zakończył się w środę trwający od początku lipca strajk ponad 70 tysięcy robotników budowlanych, który sparaliżował m.in. prace na pięciu stadionach przygotowywanych na Mundial-2010.
 • MŚ 2010: Robotnicy kontynuują strajk

  Przedłuża się strajk robotników pracujących w Republice Południowej Afryki przy budowie stadionów piłkarskich i innych inwestycjach związanych z przyszłorocznymi mistrzostwami świata. Największa centrala związkowa NUM odrzuciła propozycję 11,5-procentowej podwyżki płac.
 • MŚ'2010: Strajk robotników w RPA

  MŚ'2010: Strajk robotników w RPA

  Ponad 70 tysięcy robotników przerwało w środę prace przy budowie stadionów piłkarskich w Republice Południowej Afryki i przy innych inwestycjach infrastrukturalnych związanych z przyszłorocznymi mistrzostwami świata. Strajkujący żądają 13-procentowej podwyżki zarobków.
 • MŚ 2010: Strajk robotników

  Prace przy budowie stadionów na piłkarski mundial w Republice Południowej Afryki zostaną w środę przerwane. Do strajku przystąpi ponad 70 tys. robotników, którzy żądają 13-procentowej podwyżki zarobków.