stłuczka

Artykuły - Stłuczka (21)

 • Wyłudzenia odszkodowań z polis komunikacyjnych najczęstsze na rynku ubezpieczeniowym. Popularną metodą są celowe stłuczki

  Wyłudzenia odszkodowań z polis komunikacyjnych najczęstsze na rynku ubezpieczeniowym. Popularną metodą są celowe stłuczki

  Niemal połowa wszystkich wyłudzeń odszkodowań dotyczy polis komunikacyjnych, a ich łączna wartość w 2017 roku sięgnęła 138 mln zł - wynika z danych Polskiej Izby Ubezpieczeń. Najczęściej oszust celowo doprowadza do wypadku na drodze, tak by wina nie była po jego stronie. Metody na stłuczkę czy rzucanie się pod koła, a także wyłudzenia danych to najczęściej wykorzystywane przez oszustów triki. Wiele takich celowych wypadków może ujawnić zainstalowana kamera w samochodzie. Warto też wezwać policję, bo może się okazać, że to nie pierwsza próba wyłudzenia danej osoby.
 • Stłuczka rządowych limuzyn przed siedzibą PiS

  Stłuczka rządowych limuzyn przed siedzibą PiS

  Przy ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie, gdzie znajduje się siedziba Prawa i Sprawiedliwości, doszło do niegroźnej stłuczki dwóch rządowych limuzyn. Zdarzenie zarejestrowały kamery Polsat News.
 • Krynicki Recykling podpisał umowę z firmą O-I na kwotę 284 mln zł

  Krynicki Recykling - największy w Polsce podmiot przetwarzający i uzdatniający stłuczkę szklaną - w dniu 22 grudnia przedłużył umowę z O-I Europe do 2022 roku.
 • Stłuczka autem z LPG? Lepiej nie wzywaj policji!

  Stłuczka autem z LPG? Lepiej nie wzywaj policji!

  Miałeś stłuczkę samochodem wyposażonym w instalację gazową? Lepiej nie wzywaj policji. W przeciwnym razie może cię to kosztować wiele stresu i setki złotych. Dlaczego? "Bo tak"!
 • RMF24: Grudniowa stłuczka przed Belwederem trafi do sądu

  RMF24: Grudniowa stłuczka przed Belwederem trafi do sądu

  Sąd będzie ustalał, kto ponosi winę za grudniową stłuczkę przed Belwederem. Uczestniczyła prezydencka limuzyna wioząca Bronisława Komorowskiego. Jak dowiedział się reporter RMF FM, policja zakończyła postępowanie w tej sprawie.
 • Stłuczka Jennifer Lopez: "Głupi pijak"

  Stłuczka Jennifer Lopez: "Głupi pijak"

  Nowy samochód gwiazdy pop Jennifer Lopez został uszkodzony przez nietrzeźwego kierowcę.
 • Jak Polacy wyłudzają odszkodowania

  Jak Polacy wyłudzają odszkodowania

  Jak wynika z raportu Polskiej Izby Ubezpieczeń w 2011 roku Polacy wyłudzili odszkodowania na ponad 117 mln zł, a są to tylko kwoty wyłudzeń, które udało się wykryć. Wszystkie oszustwa mogą rocznie kosztować ubezpieczycieli nawet miliard złotych.
 • Wypadek na skrzyżowaniu

  Wypadek na skrzyżowaniu

  W sobotę późnym popołudniem w Kwidzynie doszło do zdarzenia drogowego. Na skrzyżowaniu ulicy Kopernika z ulicą Konopnickiej zderzyły się dwa samochody osobowe. W wyniku tego zdarzenia z obrażeniami ciała trzy osoby trafiły do szpitala.
 • Całkiem dramatyczny tweet Hofmana

  Całkiem dramatyczny tweet Hofmana

  Ze stopniowaniem napięcia i tak dalej...
 • Stłuczka? Bez paniki!

  Stłuczka? Bez paniki!

  Każdego dnia na polskich drogach dochodzi do około 1050 kolizji drogowych, czyli sytuacji, w których nie ma ofiar ani rannych.

Filmy - Stłuczka (19)