Steve Lukather

Synonimy:
Lukather Steve,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Steve Lukather (19)

 • Zespół Toto znów zagra. W nowym składzie i na żywo

  Zespół Toto znów zagra. W nowym składzie i na żywo

  Minął rok odkąd Steve Lukather zasugerował kres supergrupy, znanej z takich hitów, jak: "Hold The Line", "Africa" czy "Rosanna". Okazuje się, że miał na myśli koniec działalności w składzie, który jego zdaniem się wypalił. W zespole zostali Lukather i Joseph Williams. Muzycy właśnie ujawnili plany na najbliższą przyszłość i przedstawili nowych kolegów.
 • Toto zarejestruje koncert w Polsce

  Toto zarejestruje koncert w Polsce

  Koncert amerykańskiej formacji Toto, który odbędzie się we wtorek, 25 czerwca, w Łodzi zostanie zarejestrowany i wydany jeszcze w tym roku na DVD. Zespół pod wodzą Steve'a Lukathera przyjedzie do Polski w ramach jubileuszowego tournee.
 • Steve Lukather w Warszawie: Zmiana miejsca

  Steve Lukather w Warszawie: Zmiana miejsca

  Zaplanowany na 9 kwietnia warszawski koncert Steve'a Lukathera (znanego z wieloletniej pracy z zespołem Toto) został przeniesiony ze Stodoły do Klubu Progresja.
 • Toto zagra w Polsce

  Toto zagra w Polsce

  25 czerwca w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się jedyny polski koncert grupy Toto, pamiętanej z przebojów "Africa" i "Rosanne".
 • "Co się stało z 'peace & love'?"

  "Co się stało z 'peace & love'?"

  Poznajcie Luke'a. Faceta, który współtworzył najpopularniejszy album w dziejach - "Thriller" Michaela Jacksona (nakład: 65 milionów). Gościa, który ze swoim Toto sprzedał 35 milionów płyt. I o którego talent zabiegał Miles Davis, Elton John czy Bruce Springsteen.
 • Steve Lukather zagra w Warszawie

  Steve Lukather zagra w Warszawie

  9 kwietnia 2013 w warszawskim Klubie Stodoła wystąpi Steve Lukather, amerykański gitarzysta, wokalista, aranżer i producent nagraniowy, najlepiej znany z wieloletniej pracy z zespołem Toto.
 • Przyjedzie Steve Lukather

  Przyjedzie Steve Lukather

  Steve Lukather, amerykański gitarzysta, wokalista, aranżer i producent nagraniowy, najlepiej znany z wieloletniej pracy z zespołem Toto, w połowie lutego 2011 roku zagra w Polsce jedyny koncert w ramach promocji swojej najnowszej solowej płyty.
 • Steve Lukather nagrał partie gitary na płytę Jacksona

  Steve Lukather nagrał partie gitary na płytę Jacksona

  Wirtuoz gitary Steve Lukather spotkał się w niedzielę (3 października) w Opolu z ok. setką gitarzystów. Podczas warsztatów zachęcał młodszych kolegów do ćwiczeń, ale też do rozsądnego odpoczynku. Zdradził też, że nagrał już partie gitary na pośmiertny album Michaela Jacksona.
 • Steve Lukather: Solo i z Toto

  Steve Lukather: Solo i z Toto

  Szykuje się spora gratka dla fanów Steve'a Lukathera. Słynny amerykański gitarzysta, właśnie nazwany "panującym królem sesyjnych gitarzystów", na przełomie czerwca i lipca odwiedzi Europę, a obecnie pracuje w studiu nad nowym materiałem grupy Toto.
 • Budka Suflera na Dzień Dziecka

  Budka Suflera na Dzień Dziecka

  1 czerwca ukazuje się nowa płyta Budki Suflera, zatytułowana "Jest". Wśród gości, którzy wzięli udział w jej nagrywaniu, są sławni amerykańscy muzycy: Marcus Miller, Steve Lukather i Sheila E. Album ukaże się nakładem wytwórni Sony Music Polska.