Steve Jobs (film)

Artykuły - Steve Jobs (film) (8)

 • Najlepsze role filmowe 2015

  Najlepsze role filmowe 2015

  Rok 2015 obfitował w wielkie role. My z trudem wybraliśmy kilka najlepszych. Oto one. Kolejność wedle dat polskich premier. [MOŻLIWE SPOILERY]
 • Najlepsze filmy biograficzne ostatnich lat

  Najlepsze filmy biograficzne ostatnich lat

  13 listopada na ekrany polskich kin trafił "Steve Jobs", filmowa biografia zmarłego w 2011 roku współzałożyciela Apple Inc. Scenariusz Aarona Sorkina zaskakuje podejściem do życia wizjonera. Zamiast opowiadać o swym bohaterze od lat dzieciństwa aż do śmierci, twórcy postanowili naszkicować jego sylwetkę z perspektywy zaledwie trzech wydarzeń z jego życia: ostatnich przygotowań do prezentacji kolejnych produktów. Dzięki temu zabiegowi oraz energicznej reżyserii Danny’ego Boyle’a "Steve Jobs" stał się jednym z najlepszych i najoryginalniejszych filmów biograficznych w historii. Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć innych wybitnych przedstawicieli tego gatunku, mających swą premierę w ostatnich latach.
 • "Steve Jobs" [recenzja]: Przeciwko światu

  "Steve Jobs" [recenzja]: Przeciwko światu

  Steve Jobs - współzałożyciel Apple'a, mesjasz ery komputerów. W filmie Danny'ego Boyle'a jest kimś równocześnie nadludzko błyskotliwym i nieludzko cynicznym. Kiedy tłumaczy swoje idee, za każdy razem wygląda to jak scena z filmu o Jamesie Bondzie, w której arcyłotr wyjawia plan anihilacji całego świata.
 • Kate Winslet: Dzieci są krzywdzone przez Social Media

  Kate Winslet: Dzieci są krzywdzone przez Social Media

  Kate Winslet, gwiazda nowego filmu o Stevie Jobsie, powiedziała ostatnio, że jest zaniepokojona uzależnieniem, jakie mogą powodować urządzenia firmy Apple. W wywiadzie udzielonym dla "Sunday Times", 40-letnia aktorka doradzała również, aby rodzice ograniczali swoim dzieciom dostęp do najnowszej technologii.

Filmy - Steve Jobs (film) (2)

 • "Steve Jobs" [trailer 2]

  Film Danny'ego Boyle'a zabierze nas w miejsca, w których tworzyły się podwaliny dzisiejszej elektroniki. Zobaczymy walkę z czasem, który tytułowy bohater musiał wyprzedzić, abyśmy dziś korzystali z rozwiniętej technologii komputerowej.
 • "Steve Jobs" [trailer]

  Życie Steve'a Jobsa to właściwie gotowy scenariusz filmowy. Walka o przetrwanie, wyścig z czasem, genialny umysł i pomysły, które zrewolucjonizowały rzeczywistość XX i XXI wieku... Film zabierze nas w miejsca, w których tworzyły się podwaliny dzisiejszej elektroniki i technologii nowej generacji. Zobaczymy walkę z czasem, który Jobs musiał wyprzedzić, abyśmy dziś korzystali z rozwiniętej technologii komputerowej.