Sport - Stefanos Tsitsipas

Artykuły - Stefanos Tsitsipas (41)

• Turniej ATP w Hamburgu. Tsitsipas i Rublow w finale

Turniej ATP w Hamburgu. Tsitsipas i Rublow w finale

Rozstawiony z "dwójką" Stefanos Tsitsipas pokonał Chilijczyka Christiana Garina 7:5, 3:6, 6:4 w półfinale turnieju ATP na kortach ziemnych w Hamburgu (pula nagród 1,062 mln euro). O tytuł grecki tenisista zagra z Rosjaninem Andriejem Rublowem (5.).
  • Turniej ATP w Hamburgu - Tsitsipas w półfinale

Turniej ATP w Hamburgu - Tsitsipas w półfinale

Grek Stefanos Tsitsipas zagra z Chilijczykiem Christianem Garinem, a Norweg Casper Ruud z Rosjaninem Andriejem Rublowem w półfinałach turnieju tenisowego ATP w Hamburgu. Z tej stawki najwyżej notowany jest Tsitsipas, szósty w światowym rankingu.
  • Stefanos Tsitsipas: Kwarantanna domowa powinna być obowiązkowa co roku

Stefanos Tsitsipas: Kwarantanna domowa powinna być obowiązkowa co roku

Grecki tenisista Stefanos Tsitsipas uważa, że domowa kwarantanna na całym świecie powinna być obowiązkowa co roku. "To byłoby dobre dla przyrody, naszej planety. Poza tym nigdy nie ma czasu dla rodziny" - uważa szósty obecnie zawodnik rankingu ATP.
  • Turniej ATP w Dubaju. Djoković z Tsitsipasem w finale

Turniej ATP w Dubaju. Djoković z Tsitsipasem w finale

Najwyżej rozstawiony Serb Novak Djoković obronił trzy piłki meczowe i pokonał Francuza Gaela Monfilsa (nr 3.) 2:6, 7:6 (10-8), 6:1 w półfinale tenisowego turnieju ATP w Dubaju (pula nagród 2,79 mln dol.). W finale jego rywalem będzie Grek Stefanos Tsitsipas (nr 2.).
  • Turniej ATP w Marsylii. Stefanos Tsitsipas obronił tytuł

Turniej ATP w Marsylii. Stefanos Tsitsipas obronił tytuł

Rozstawiony z "dwójką" Stefanos Tsitsipas po raz drugi z rzędu wygrał halowy turniej ATP na kortach twardych w Marsylii (pula nagród 770 tys. euro). W niedzielnym finale grecki tenisista pokonał Kanadyjczyka Feliksa Augera-Aliassime (7.) 6:3, 6:4.
  • Turniej ATP w Marsylii. Auger-Aliassime i broniący tytułu Tsitsipas w finale

Turniej ATP w Marsylii. Auger-Aliassime i broniący tytułu Tsitsipas w finale

Rozstawiony z "dwójką" Stefanos Tsitsipas pokonał Kazacha Aleksandra Bublika 7:5, 6:3 i jest o krok od obrony tytułu w halowym turnieju ATP na kortach twardych w Marsylii. W decydującym meczu grecki tenisista zagra z Kanadyjczykiem Feliksem Augerem-Aliassime (7.).
  • Turniej ATP w Rotterdamie. Hurkacz przegrał z Tsitsipasem

Turniej ATP w Rotterdamie. Hurkacz przegrał z Tsitsipasem

Hubert Hurkacz nie sprawił sobie prezentu na urodziny, choć zaczęło się znakomicie. Po emocjonującym spotkaniu Polak przegrał 7:6 (7-2), 3:6, 1:6 z rozstawionym z numerem drugim Grekiem Stefanosem Tsitsipasem w pierwszej rundzie turnieju tenisowego ATP w Rotterdamie (pula nagród 2 mln euro).
  • ​Stefanidi i Tsitsipas sportowcami roku w Grecji

​Stefanidi i Tsitsipas sportowcami roku w Grecji

Katerina Stefanidi oraz Stefanos Tsitsipas zostali sportowcami 2019 roku w Grecji. Tyczkarka wywalczyła brązowy medal lekkoatletycznych mistrzostw świata, a tenisista wygrał trzy turnieje, w tym kończącą sezon imprezę masters - ATP Finals.
  • ATP Finals. Stefanos Tsitsipas wygrał turniej

ATP Finals. Stefanos Tsitsipas wygrał turniej

Debiutujący w turnieju Masters Stefanos Tsitsipas pokonał w finale Austriaka Dominika Thiema 6:7 (6), 6:2, 7:6 (5). To największy sukces w karierze 21-letniego Greka. Mecz trwał 2 godziny 35 minut.
  • ATP Finals. Stefanos Tsitsipas - Roger Federer 6-3, 6-4 w półfinale

ATP Finals. Stefanos Tsitsipas - Roger Federer 6-3, 6-4 w półfinale

Stefanos Tsitsipas pokonał Rogera Federera 6-3, 6-4 w półfinale tenisowego turnieju ATP Finals w Londynie.