Gry - Star Wars

Artykuły - Star Wars (272)

 • EA anulowało kolejną grę Star Wars w otwartym świecie

  EA anulowało kolejną grę Star Wars w otwartym świecie

  ​Miłośnicy serii Star Wars w ostatnim czasie nie mogą narzekać na nudę, ale z pewnością chętnie i ciepło przyjęliby kolejną produkcję sieciową umiejscowioną w świecie George'a Lucasa. W najbliższym czasie niestety, nic takiego się nie wydarzy. Jak zwykle świetnie poinformowany Jason Schreier z serwisu Kotaku opisuje historię kolejnej intrygująco zapowiadającej się gry w uniwersum "Gwiezdnych wojen", która została anulowana przez Electronic Arts zanim ujrzała światło dzienne. Tym razem mowa o projekcie o nazwie kodowej Viking.
 • EA anulowało grę Star Wars w otwartym świecie

  EA anulowało grę Star Wars w otwartym świecie

  ​Interesujący pomysł na produkcję w otwartym świecie, w której wcielalibyśmy się w łowcę nagród w stylu Boba Fetta i eksplorowali kolejne planety w poszukiwaniu celów do odstrzelenia lub pojmania, nigdy nie doczeka się realizacji. Electronic Arts anulowało taki projekt, który nie otrzymał tytuł.
 • Star Wars: Przeceny w popularnych sklepach cyfrowych

  Star Wars: Przeceny w popularnych sklepach cyfrowych

  Dzień Gwiezdnych wojen to doskonała okazja dla fanów do nadrobienia zaległości w dostępnych grach. Lista objętych promocją tytułów jest całkiem pokaźna. Każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.
 • Na to czeka każdy fan Star Wars

  Na to czeka każdy fan Star Wars

  Wszystko wskazuje na to, że studio Electronic Arts pracuje nad kolejną grą w uniwersum Gwiezdnych Wojen, ale nie będzie to nowa część Battlefront.
 • Plotka: Disney rozważa odebranie EA licencji Star Wars

  Plotka: Disney rozważa odebranie EA licencji Star Wars

  Do sieci trafiły nieoficjalne doniesienia, wedle których Disney i Lucasfilm mieliby rozważać odebranie Electronic Arts licencji na gry w świecie Star Wars.
 • Ujawniono przybliżoną datę premiery gry w świecie „Gwiezdnych wojen” od twórców Titanfall

  Ujawniono przybliżoną datę premiery gry w świecie „Gwiezdnych wojen” od twórców Titanfall

  ​Electronic Arts ujawniło przybliżoną datę premiery kolejnego projektu osadzonego w świecie "Gwiezdnych wojen" - gry przygotowywanej przez twórców serii Titanfall.
 • Disney otwiera hotel w klimacie Star Wars!

  Disney otwiera hotel w klimacie Star Wars!

  Na konwencie D23 EXPO w Los Angeles znany producent filmowy ogłosił, że powstanie hotel doskonale oddający świat przedstawiony w filmach Gorgea Lucasa.
 • Star Wars: Plany EA dotyczące popularnej marki

  Star Wars: Plany EA dotyczące popularnej marki

  W najbliższych latach żaden miłośnik uniwersum Gwiezdnych Wojen nie powinien narzekać nudę. Electronic Arts z pewnością o to zadba.
 • Twórcy Titanfall zabrali się za Gwiezdne Wojny

  Twórcy Titanfall zabrali się za Gwiezdne Wojny

  Patrick Söderlund z Electronic Arts poinformował, że odpowiedzialne za Titanfall studio Respawn Entertainment stworzy przygodową grę akcji z perspektywy trzeciej osoby osadzoną w popularnym uniwersum.
 • Wirtualne "Gwiezdne wojny"

  Wirtualne "Gwiezdne wojny"

  Przegląd kilku najciekawszych starwarsowych gier.