Stankiewicz

Artykuły - Stankiewicz (96)

 • Kasia Stankiewicz zachwyca sylwetką modelki

  Kasia Stankiewicz zachwyca sylwetką modelki

  Kasia Stankiewicz zdobyła olbrzymią popularność w połowie lat 90., kiedy została wokalistką zespołu Varius Manx. Przebój „Orła cień” zawojował wszystkie rozgłośnie radiowe.
 • Ziobro przegrał proces wytoczony Stankiewiczowi

  Ziobro przegrał proces wytoczony Stankiewiczowi

  Dziennikarz "Newsweeka" Andrzej Stankiewicz nie musi przepraszać europosła Zbigniewa Ziobry za swe słowa m.in., że "przygotował aferę gruntową" i "doprowadził do przecieku w tej sprawie" - orzekł we wtorek Sąd Okręgowy w Warszawie.
 • Dalekie lokarty Polek w konkurencji pistoletu

  Agnieszka Korejwo (Flota Gdynia) zajęła 52 miejsce w gronie 113 startujących w konkurencji pistoletu (dystans 25 metrów) strzeleckich mistrzostw świata w Monachium. Koleżanki klubowe Korejwo; Sławomira Szpek była 55., a Sandra Stankiewicz 87.
 • Stankiewicz dla Kaczyńskiego

  Stankiewicz dla Kaczyńskiego

  Kilkadziesiąt osób przyszło na pokaz filmu "Solidarni 2010", zorganizowany w niedzielę w Brukseli przez popierający w wyborach prezydenckich lidera PiS Jarosława Kaczyńskiego Komitet Społeczny "Solidarni 2010".
 • Film Stankiewicz na festiwalu Gutka

  Film Stankiewicz na festiwalu Gutka

  Film "Nie opuszczaj mnie" w reżyserii Ewy Stankiewicz został zaproszony przez Romana Gutka do udziału w Konkursie Nowych Filmów Polskich na festiwalu Era Nowe Horyzonty - poinformowali producenci obrazu.
 • Gdynia: Konkurs debiutów?

  Gdynia: Konkurs debiutów?

  Dzieła debiutantów dominowały podczas drugiego dnia Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Swoje pierwsze pełnometrażowe dokonania pokazali: Tadeusz Paradowicz ("Fenomen"), Marek Lechki ("Erratum") i Ewa Stankiewicz ("Nie opuszczaj mnie").
 • PZU: 8,8 tys. zgłoszonych szkód

  Liczba szkód powodziowych zgłoszonych do PZU w ciągu ostatnich trzech dni wynosi 8,8 tys. - poinformował Rafał Stankiewicz, członek zarządu PZU.
 • To nie był film Pospieszalskiego

  To nie był film Pospieszalskiego

  Reżyserem i autorem scenariusza filmu "Solidarni 2010" jest Ewa Stankiewicz; Pospieszalski był jej współpracownikiem - uważa prezes TVP Romuald Orzeł.
 • Protest w sprawie filmu Pospieszalskiego

  Protest w sprawie filmu Pospieszalskiego

  Politycy SLD zwrócili się do przewodniczącego KRRiT Witolda Kołodziejskiego o ocenę filmu Ewy Stankiewicz i Jana Pospieszalskiego "Solidarni 2010", wyemitowanego w poniedziałek, 26 kwietnia, w TVP1. Kołodziejski zapowiada, że odniesie się do pisma Sojuszu, gdy dotrze ono do niego.
 • SLD skarży się na film "Solidarni 2010"

  Politycy SLD zwrócili się do przewodniczącego KRRiT Witolda Kołodziejskiego o ocenę filmu Ewy Stankiewicz i Jana Pospieszalskiego "Solidarni 2010", wyemitowanego w poniedziałek w TVP1. Kołodziejski zapowiada, że odniesie się do pisma Sojuszu, gdy ono dotrze do niego.

Filmy - Stankiewicz (2)

 • YouTuberzy

  Z każdym rokiem zdobywają coraz większą rzeszę fanów. Ponadto ich niebywała popularność owocuje lukratywnymi kontraktami reklamowymi. Jaka przyszłość czeka youtuberów? Czy ich działalność jest swego rodzaju modą, czy stałym trendem wpisującym się w media?
 • Uzawodowienie armii nierealne?

  Rządowy plan profesjonalizacji armii w ciągu dwóch lat jest nierealny - mówił gość Kontrapunktu RMF FM i "Newsweeka" Aleksander Szczygło.