Stanisław Piotrowicz

Synonimy:
Piotrowicz Stanisław,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Stanisław Piotrowicz (10)

 • ​Pałac Prezydencki krytycznie o współpracy ze Stanisławem Piotrowiczem

  ​Pałac Prezydencki krytycznie o współpracy ze Stanisławem Piotrowiczem

  Nie układa się współpraca nad poprawkami do prezydenckich ustaw o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa. "Tydzień czekaliśmy na spotkanie ze Stanisławem Piotrowiczem, nie chcemy kolejnego tygodnia czekać na kolejne uwagi pisemne" - powiedział w Radiu Zet Paweł Mucha.
 • Kolejne zarzuty wobec Stanisława Piotrowicza

  Kolejne zarzuty wobec Stanisława Piotrowicza

  Posłowi PiS Stanisławowi Piotrowiczowi - prokuratorowi w czasach PRL - zarzuca się, że w 1988 roku brał udział w akcji przeciw działaczom Konfederacji Polski Niepodległej.
 • Nominacja córki posła PiS budzi wątpliwości

  Nominacja córki posła PiS budzi wątpliwości

  W połowie września córka posła Stanisława Piotrowicza z PiS została przez prokuratora krajowego powołana na stanowisko prokuratora w Prokuraturze Rejonowej w Krośnie. Wcześniej była adwokatem. Dostała nominację, bo jest córką znanego posła PiS? – zastanawia się serwis Nowiny24.
 • Posłowie komentują decyzję Parlamentu Europejskiego ws. podjęcia rezolucji o Polsce

  Posłowie komentują decyzję Parlamentu Europejskiego ws. podjęcia rezolucji o Polsce

  - Rezolucje Parlamentu Europejskiego nie mają wpływu na bieg wydarzeń w Polsce. Również wbrew temu, co chcieliby przedstawiciele opozycji, nie szkodzą sprawie Polski - mówi w rozmowie z Interią poseł PiS Stanisław Piotrowicz. - Powinniśmy sami rozwiązywać problemy i pokazać na arenie międzynarodowej, że potrafimy się porozumieć - uważa z kolei Barbara Dolniak z Nowoczesnej.
 • Stanisław Piotrowicz: Trybunał jest w pełni obsadzony

  Stanisław Piotrowicz: Trybunał jest w pełni obsadzony

  - Dziś Trybunał jest w pełni obsadzony. Wydaje nam się, że trzeba uporządkować jego wewnętrzną organizację i sposób procedowania przez TK. Nowelizacja wychodzi temu naprzeciw - oświadczył poseł PiS Stanisław Piotrowicz na konferencji prasowej przed pierwszym czytaniem w Sejmie projektu nowelizacji ustawy o TK.
 • Stanisław Piotrowicz nie żałuje, że należał do PZPR

  Stanisław Piotrowicz nie żałuje, że należał do PZPR

  Poseł Prawa i Sprawiedliwości Stanisław Piotrowicz oznajmił, że w PZPR wspierał "prawa człowieka, demokrację i wolność". Jego partyjna i prokuratorska przeszłość stała się okazją do ataków opozycji w czasie sejmowej debaty o Trybunale Konstytucyjnym.
 • ​Stanisław Piotrowicz Konradem Wallenrodem PRL-u

  ​Stanisław Piotrowicz Konradem Wallenrodem PRL-u

  Przewodniczący sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka Stanisław Piotrowicz - wystawiony na czoło walki o Trybunał Konstytucyjny - kreśli heroiczny obraz swojej działalności w PRL.
 • Stanisław Piotrowicz: ​PRL-owski prokurator gwiazdą PiS

  Stanisław Piotrowicz: ​PRL-owski prokurator gwiazdą PiS

  W nocy ze środy na czwartek to Stanisław Piotrowicz brawurowo uzasadniał na mównicy Sejmowej unieważnienie wyboru pięciu sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Życiorys nowej gwiazdy PiS jest co najmniej frapujący.
 • ​Stanisław Piotrowicz szefem sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka

  ​Stanisław Piotrowicz szefem sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka

  Skupienie się na pracy nad projektami rządowymi, zapowiedział nowy przewodniczący komisji sprawiedliwości i praw człowieka Stanisław Piotrowicz (PiS). Nowa wiceszefowa Małgorzata Wassermann (PiS) w najbliższym czasie chce się skupić na reformie Prokuratury.
 • Poseł PiS: Znaleziono ślady materiałów wybuchowych

  Poseł PiS: Znaleziono ślady materiałów wybuchowych

  We wraku Tu 154M znaleziono ślady materiałów wybuchowych - tak poseł Prawa i Sprawiedliwości Stanisław Piotrowicz interpretuje dzisiejsze oświadczenie Naczelnej Prokuratury Wojskowej.

Filmy - Stanisław Piotrowicz (2)