Stanik

Artykuły - Stanik (41)

 • ​Pierzesz ręcznie stanik? Najpierw spiłuj paznokcie

  ​Pierzesz ręcznie stanik? Najpierw spiłuj paznokcie

  Bieliznę należy prać w jak najniższej temperaturze. Staniki wkładać do specjalnych siateczek i zapinać w nich haftki, bo mogą narobić zniszczeń. Z kolei przy praniu ręcznym bieliźnie zaszkodzić mogą nierówno opiłowane paznokcie oraz biżuteria. To niektóre z rad, jakie Ula Pedantula, czyli Urszula Chincz, dała czytelniczkom swojego bloga w kwestii tego, jak dbać o bieliznę.
 • Stanik, który wykryje raka piersi

  Stanik, który wykryje raka piersi

  ​Pewien 18-letni Meksykanin zdobył główną nagrodę Global Student Entrepreneur Awards (GSEA), międzynarodowego konkursu dla młodych przedsiębiorców, za opracowanie EVA. To stanik, który może pomóc we wczesnym wykrywaniu raka piersi.
 • Biustonosze z "magiczną fiszbiną"

  Biustonosze z "magiczną fiszbiną"

  Fiszbiny, czyli druty umieszczone w staniku podtrzymujące piersi, nie zawsze są wygodne. Na rynku pojawiła się innowacja, która może stać się wybawieniem dla pań marzących o komforcie - biustonosz z silikonową fiszbiną.
 • Sprawdzian miłości - stanik, który rozepnie tylko wybranek serca

  Sprawdzian miłości - stanik, który rozepnie tylko wybranek serca

  Stanik, którego nie da rady rozpiąć żaden nachalny mężczyzna - to najnowszy wynalazek prosto z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jeśli ten gadżet trafi do Europy, to możecie mieć nie lada kłopoty!

Filmy - Stanik (4)

 • Domowy sposób na wystające druty ze stanika

  Staniki, które kupujemy w sklepie, zwykle mają zaszyte druty, które mają formować miseczkę i utrzymywać całość w określonym kształcie. Niestety, po kilku praniach i paru, zwłaszcza intensywnych, noszeniach, ze stanika wychodzą druty, które potrafią sprawić, że czujemy się niekomfortowo, mogą też ranić ciało! Co więc zrobić, by nie wyrzucać od razu takiego biustonosza, a jednocześnie pozbyć się problemu wystających drucików? Zobaczcie, co wtedy zrobić - to naprawdę proste, a pomoże każdej w awaryjnej sytuacji!
 • Rozwiążą problem każdych piersi!

  Każda kobieta wie, że zakup odpowiedniego biustonosza nie jest prostą sprawą. Dlatego aplikacja, która rozwiązuje ten problem za pomocą jednego kliknięcia, może naprawdę zrewolucjonizować rynek! Dzięki aplikacji można zmierzyć obwód klatki piersiowej pod biustem i rozmiar miseczki. Wystarczy zrobić zdjęcie i przesłać je do internetowego sklepu, by cieszyć się perfekcyjnie dobraną bielizną!
 • Rodzaje biustonoszy: wybierz swój model!

  Jeden biustonosz na ciele i drugi na zmianę w szafie - to zdecydowanie za mało! Prezentujemy różne modele staników, które pozwolą nam czuć się swobodnie, wygodnie i kobieco, w zależności od naszych warunków fizycznych i stroju, jaki akurat mamy na sobie.
 • Klinika Stanika: biust pod specjalnym nadzorem

  Tym razem Klinika Stanika pełniła ostry dyżur w Krakowie! Głównym celem specjalnych warsztatów pod szyldem Kliniki było przekonanie uczestniczących w nich pań, że każdy "stanikowy" problem jest do rozwiązania - i że nie ma biustów niedoskonałych...