Stanik

Artykuły - Stanik (40)

Filmy - Stanik (5)

 • Złodziejka w staniku hitem internetu

  Policja z El Dorado Hills w Kalifornii poszukuje złodziejki, która ukradła kilka paczek z werandy jednego z domów w miejscowości. Sprawczyni została zarejestrowana na kamerze monitoringu. Głównym znakiem rozpoznawczym kobiety jest jej ubiór, a w zasadzie jego brak. Jak widać na filmie, pod kurtką kobieta ma jedynie stanik. Na jej ciele da się również dostrzec kolczyk w pępku i tatuaż na lewym ramieniu. Widać także, że po kradzieży kobieta odjeżdża jako pasażerka czerwonego samochodu. Policja prosi o informacje i liczy, że dzięki nim uda się szybko zidentyfikować sprawców. Będzie to o tyle łatwiejsze, że dzięki skąpemu ubiorowi złodziejki nagranie stało się hitem internetu w USA. (STORYFUL/x-news)
 • Domowy sposób na wystające druty ze stanika

  Staniki, które kupujemy w sklepie, zwykle mają zaszyte druty, które mają formować miseczkę i utrzymywać całość w określonym kształcie. Niestety, po kilku praniach i paru, zwłaszcza intensywnych, noszeniach, ze stanika wychodzą druty, które potrafią sprawić, że czujemy się niekomfortowo, mogą też ranić ciało! Co więc zrobić, by nie wyrzucać od razu takiego biustonosza, a jednocześnie pozbyć się problemu wystających drucików? Zobaczcie, co wtedy zrobić - to naprawdę proste, a pomoże każdej w awaryjnej sytuacji!
 • Rozwiążą problem każdych piersi!

  Każda kobieta wie, że zakup odpowiedniego biustonosza nie jest prostą sprawą. Dlatego aplikacja, która rozwiązuje ten problem za pomocą jednego kliknięcia, może naprawdę zrewolucjonizować rynek! Dzięki aplikacji można zmierzyć obwód klatki piersiowej pod biustem i rozmiar miseczki. Wystarczy zrobić zdjęcie i przesłać je do internetowego sklepu, by cieszyć się perfekcyjnie dobraną bielizną!
 • Rodzaje biustonoszy: wybierz swój model!

  Jeden biustonosz na ciele i drugi na zmianę w szafie - to zdecydowanie za mało! Prezentujemy różne modele staników, które pozwolą nam czuć się swobodnie, wygodnie i kobieco, w zależności od naszych warunków fizycznych i stroju, jaki akurat mamy na sobie.