stalking

Artykuły - Stalking (17)

 • Billie Elish prześladowana przez stalkera. Siedem razy przychodził do jej domu

  Billie Elish prześladowana przez stalkera. Siedem razy przychodził do jej domu

  Billie Eilish ma problem ze stalkerem. Psychofan wokalistki nachodził ją w domu aż siedem razy. Nie pomagały interwencje ochrony ani policji.
 • Fan wykorzystał odbicie w oku by odkryć gdzie mieszka jego idol

  Fan wykorzystał odbicie w oku by odkryć gdzie mieszka jego idol

  Pogoń za coraz większymi rozdzielczościami i rosnąca jakość zdjęć przyczyniły się do przestępstwa. Stalker wyśledził dom znanej piosenkarki za pomocą odbicia w jego oku.
 • Od uwielbienia do szaleństwa

  Od uwielbienia do szaleństwa

  Piękni, sławni i bogaci. Aktorzy, muzycy, modelki i celebryci – rozchwytywani przez media, kochani przez fanów. Jednak cena, jaką niekiedy muszą płacić za popularność, jest wysoka. Zwłaszcza jeśli sympatia adoratorów zamienia się w obsesję.
 • Drony przemycające narkotyki - informatycy śledczy podsumowali 2016 rok

  Drony przemycające narkotyki - informatycy śledczy podsumowali 2016 rok

  246 terabajtów informacji przeanalizowali informatycy śledczy z laboratorium Mediarecovery w kończącym się właśnie roku. Przełożyło się to na prawie 600 ekspertyz. Co trzecie takie badanie zostało przeprowadzone na zlecenie firm i osób prywatnych. Pozostałe ekspertyzy były wykonywane na potrzeby organów ścigania. Uwagę specjalistów wzbudziły szczególnie dwa przypadki.
 • Małgorzata Foremniak i stalking

  Małgorzata Foremniak i stalking

  "Jesteś dla mnie jak powietrze", "Nie mogę bez ciebie żyć" - kto z nas nie chciałby słyszeć podobnych wyznań? Są jednak ludzie, którzy mają dosyć dowodów miłości, komplementów i niespodzianek. Program "Stalking - zła miłość", z udziałem Małgorzaty Foremniak, debiutuje w czwartek wieczorem, 24 lipca, na kanale ID.
 • "Rzeczpospolita": Od stalkingu do próby otruć

  Stalking, czyli uporczywe nękanie i dręczenie, to od ponad 2 lat przestępstwo, za które grozi więzienie. Ale nie odstrasza to prześladowców - zgłoszeń od ofiar i potwierdzonych przestępstw przybywa - pisze "Rzeczpospolita".
 • Stalking doprowadził 12-latkę do samobójstwa. Zarzuty dla koleżanek

  Policja na Florydzie postawiła dwóm nastolatkom zarzut uporczywego nękania koleżanki, która w końcu popełniła samobójstwo.
 • Gdy telefon dzwoni i dzwoni

  Gdy telefon dzwoni i dzwoni

  Od kilku miesięcy nie pracuję. Mam wrażenie, że wszyscy się dowiedzieli, że jestem w domu i zaczęli do mnie wydzwaniać. Od rana do wieczora jestem zasypywana najróżniejszymi propozycjami. A to telefonują z zaproszeniem na darmowe badania, a to na prezentację leczącej pościeli lub degustację potraw przygotowanych w wyjątkowych garnkach. Nie mogę zjeść w spokoju śniadania, posiedzieć z rodziną, co chwila muszę odbierać telefon, bo przecież nie wiem, czy nie dzwoni ktoś z ważną sprawą - żali się pani Danuta.
 • Włamał się do Jennifer Lopez

  Włamał się do Jennifer Lopez

  49-letni mężczyzna został aresztowany w domku przy basenie słynnej piosenkarki i aktorki Jennifer Lopez. Jak się okazało, mieszkał tam przez prawie tydzień i w tym czasie umieszczał w internecie zdjęcia potwierdzające jego obsesję na punkcie artystki. Został już oskarżony o stalking.
 • Stalker: Nie może przestać śledzić

  Stalker: Nie może przestać śledzić

  Wyobraźnia stalkerów nie zna granic. Wyślą ci drogi prezent, zostawią list na wycieraczce i zaczepią w miejscu pracy. Będą codziennie dzwonić i wysyłać smsy. Nakręcą o tobie film ukrytą kamerą, wynajmą prywatnego detektywa lub będą cię śledzić sami. Posuną się do najbardziej obrzydliwego szantażu. Nie dadzą spokoju.