Square

Artykuły - Square (297)

 • USA: Nowy Rok na nowojorskim Times Square

  Plejada gwiazd, tancerki Rockettes, a także burmistrz Michael Bloomberg witali Nowy Rok na nowojorskim Times Square. W noc sylwestrową zgromadziło się tam ponad milion osób.
 • Papież komentatorem "Financial Timesa"

  Papież komentatorem "Financial Timesa"

  Benedykt XVI został na jeden dzień komentatorem "Financial Timesa". Na życzenie redakcji brytyjskiego dziennika papież napisał artykuł na temat nauki, jaką chrześcijanie w czasach kryzysu powinni wyciągnąć z Bożego Narodzenia.
 • Ouya: Wsparcie dla czterech padów potwierdzone

  Ouya: Wsparcie dla czterech padów potwierdzone

  Nie tylko Square Enix zainteresowane jest wydawaniem gier na Ouya. Także inna japoński wydawca, firma Namco Bandai, chce dystrybuować produkcje na nowej, "otwartej" konsoli opartej na Androidzie, co ujawnili jego przedstawiciele.
 • Ouya: Square Enix obiecuje wsparcie dla konsoli

  Ouya: Square Enix obiecuje wsparcie dla konsoli

  Kolejna firma wspierająca ciekawą, opartą na Androidzie konsolkę Ouya. Tym razem twórcy kultowej serii Final Fantasy obiecują specjalną wersję trzeciej odsłony na nadchodzący system Ouya.
 • Final Fantasy VII: Wersja na PC jednak istnieje

  Final Fantasy VII: Wersja na PC jednak istnieje

  To już oficjalne: Square Enix postanowiło sięgnąć po najważniejszą grę ze swojej najważniejszej marki i sprzedać ją po raz drugi na pecetach - Final Fantasy VII znowu trafi więc na komputery, tyle że w wersji ciut podrasowanej!
 • Lara Croft w twojej przeglądarce internetowej

  Lara Croft w twojej przeglądarce internetowej

  Square Enix planuje uruchomić swoją ostatnią grę z udziałem panny Croft w wersji na przeglądarkę internetową Google Chrome. Premiera już tej jesieni.
 • Tomb Raider: Square Enix ujawnia nowe ciało (i głos) Lary Croft

  Tomb Raider: Square Enix ujawnia nowe ciało (i głos) Lary Croft

  Każda kolejna odsłona serii Tomb Raider promowana jest przez aktorkę/modelkę wcielającą się w Larę Croft.
 • Final Fantasy VII: Powstanie remake wersji PC?

  Final Fantasy VII: Powstanie remake wersji PC?

  Dwa, może trzy dni temu, w internecie pojawił się zrzut ekranu zarejestrowanej przez Square Enix strony FinalFantasyVIIPC.com. Pojawiły się tam informacje dotyczące nowej wersji tej najbardziej kultowej części serii, która sprzedawana miałaby być przez Steam.
 • Wybrane gry Square-Enix tańsze o 60%

  Wybrane gry Square-Enix tańsze o 60%

  muve digital informuje, że już w najbliższy weekend, od 18 do 20 maja, wybrane gry firmy Square-Enix zostaną przecenione o 60%.
 • Sleeping Dogs: Premiera w sierpniu

  Sleeping Dogs: Premiera w sierpniu

  Po porzuceniu przez Activision projektu True Crime: Hong Kong całą grę - poza nazwą - przejęło Square Enix, które wyda ją pod tytułem Sleeping Dogs.