Gry - sprzęt

Artykuły - Sprzęt (67)

 • Tworzymy zestaw komputerowy marzeń dla gracza!

  Tworzymy zestaw komputerowy marzeń dla gracza!

  Branża gier komputerowych przeżywa rozkwit i z roku na rok staje się coraz bogatsza. W związku z tym, z przymrużeniem oka, prezentujemy garść potężnych (i bardzo drogich) podzespołów, z których można złożyć niezwykle wydajne narzędzie do gamingowych przygód. Wśród nich wymieniamy np. telewizor Samsung Q950R, mysz Logitech G903, czy kartę graficzną GeForce RTX 2080Ti.
 • Piracki sprzęt został spiracony

  Piracki sprzęt został spiracony

  Och, słodka ironio! PS Jailbreak USB, "słynny" gadżet pozwalający ponoć uruchamiać na PlayStation 3 "zapasowe" kopie gier, został zhackowany i spiracony.
 • Sprzęt dla prawdziwych demonów wojny

  Sprzęt dla prawdziwych demonów wojny

  Electronic Arts wraz z firmą NTT System zaprezentowała komputer NTT Game W912I - sygnowany logiem gry Battlefield: Bad Company 2.
 • iPad jako konsola do gier?

  iPad jako konsola do gier?

  O tablecie Apple'a plotkowało się już od jakiegoś czasu. Jednak dopiero teraz firma Steve'a Jobsa ujawniła swój nowy sprzęt - iPad. Czy jednak będzie się on nadawał do gier?
 • Apple: iPhone i iPod idealne do mobilnego grania

  Apple: iPhone i iPod idealne do mobilnego grania

  Jeśli uważacie, że iPhone i iPod Touch nie są wiodącymi, mobilnymi platformami do gier, natychmiast musicie zweryfikować swą opinię.
 • Przyznano nagrody za E3

  Przyznano nagrody za E3

  Uncharted 2: Among Thieves zostało uznane najlepszą grą tegorocznych targów E3.
 • Oryginalne "chińskie" Wii - VMAX16, już na polskim rynku

  Oryginalne "chińskie" Wii - VMAX16, już na polskim rynku

  Okres przedświąteczny to taki czas, gdy wszystkie centra handlowe zapełniają się zdenerwowanymi tłumami wykonującymi misję "kupić prezenty", a we wszystkich domach wyposażonych w pociechy odbywa się gorączkowe konstruowanie list wymaorzonych podarunków.
 • Nintendo już pracuje nad następcą Wii

  Nintendo już pracuje nad następcą Wii

  Konsole następnej generacji szybko stały się "obecną generacją".
 • Wielkie granie

  Wielkie granie

  Spróbujcie przenieść się w czasie do najlepszych, najbardziej wzruszających lub najweselszych chwil grania. Czy istotne wówczas było, jak duży był telewizor lub monitor, na którym akurat graliście?
 • Czy konsole muszą umrzeć?

  Czy konsole muszą umrzeć?

  Jest rok 2018, wstajesz rano i przy pomocy pstryknięcia włączasz wielofunkcyjne urządzenie sterujące. Z menu wybierasz grę, w którą akurat chcesz zagrać.