sprzęt audio

Artykuły - Sprzęt audio (20)

 • Polski sprzęt audio podbija światowe rynki

  Polski sprzęt audio podbija światowe rynki

  Sprzęt audio produkowany przez polskie firmy sprzedaje się na całym świecie. Za granicą nasze produkty często cieszą się większym uznaniem niż w Polsce. Eksport stanowi co najmniej połowę przychodów dla aż 67 proc. producentów znad Wisły. Co ważne, branża dynamicznie się rozwija, a 72 proc. polskich firm spodziewa się, że w ciągu najbliższych trzech lat ich wpływy pieniężne wzrosną.
 • Polscy producenci sprzętu audio są cenieni na obcych rynkach

  Polscy producenci sprzętu audio wyróżniają się na rynku światowym innowacyjnością, produktami wysokiej jakości; wciąż jednak są wyżej cenieni za granicą niż w kraju - zauważają twórcy raportu "Rynek polskich producentów sprzętu audio".
 • Test Bose QuietComfort 35 - słuchawki dla podróżnika

  Test Bose QuietComfort 35 - słuchawki dla podróżnika

  Firma Bose to prawdziwi czarodzieje nowych technologii. Jak za dotknięciem magicznej różdżki, odcinają nas od całego zgiełku miasta i pozwalają zanurzyć się w konsumowanej muzyce. Wszystko dzięki QuietComfort 35, najlepszym na rynku słuchawkom z redukcją hałasów, które teraz dodatkowo stały się bezprzewodowe.
 • Gramofony dla audiofilów za 45 000 złotych

  Janusz Sikora jest całe życie związany z muzyką. Przez 30 lat zajmował się rodzimym sprzętem, chcąc osiągnąć jak najlepszą jakość dźwięku. 9 lat temu sam zbudował swój pierwszy gramofon, a obecnie produkuje sprzęt dla audiofilów z Polski i zagranicy. Gramofony powstają pod konkretnego klienta i kosztują od 25 000 do 45 000 złotych w zależności od wyposażenia.
 • Sprzęt audio może być luksusowy

  Sprzęt audio może być luksusowy

  Są ludzie, którzy na sprzęt do odtwarzania muzyki wydają majątek. Ile kosztują najdroższe słuchawki, głośniki, wzmacniacze? Czy najdroższe rzeczywiście są najlepsze?
 • Test LG soundplate LAP 340 - panel dźwiękowy

  Test LG soundplate LAP 340 - panel dźwiękowy

  Producenci elektroniki prześcigają się w wypuszczaniu na rynek urządzeń, które mają zastąpić zestawy kina domowego. Obok tak zwanych soundbarów, na półkach sklepowych znajdziemy także produkt o nazwie soundplate (panel dźwiękowy). Mieliśmy szansę przetestować soundplate LAP 340 firmy LG. Oto nasza opina.
 • Wolność w czterech ścianach

  Wolność w czterech ścianach

  Kto raz zasmakował w słuchawkach bezprzewodowych, nigdy już nie pozwoli, aby splątane kabelki uprzykrzały mu życie. Nie tylko na ulicy, w pracy czy na rowerze, ale i w domu, przed własnym telewizorem.
 • Kryształ pełen dźwięku

  Kryształ pełen dźwięku

  Jednym kojarzy się z meduzą, innym z owadem uwięzionym w bursztynie, jeszcze innym z kryształową czaszką z filmu o Indianie Jonesie. Jedno jest pewne – każdy, kto był kiedyś małym chłopcem doceni ten gadżet.
 • Sharp DK-KP82PH - dźwięk w smukłym wydaniu

  Sharp DK-KP82PH - dźwięk w smukłym wydaniu

  Portfolio produktów audio firmy Sharp wzbogaciło się o nowy model lifestylowego zestawu Hi-Fi. Sharp DK-KP82PH ma zaskakiwać jakością dźwięku, jakiej trudno spodziewać się po urządzeniu o tak małych rozmiarach (475x191x83 mm). Czy to prawda?
 • Poradnik kryzysowy: Jak płacić niższe rachunki za prąd?

  Poradnik kryzysowy: Jak płacić niższe rachunki za prąd?

  Ponad 800 mln zł przepłacają Polacy za prąd tylko dlatego, że pozostawiają urządzenia w trybie stand-by. A źródeł obniżenia rachunków jest dużo więcej. Większość z nich nie wymaga poświęceń, a jedynie nabrania pewnych nawyków.

Filmy - Sprzęt audio (1)

 • Polski sprzęt audio podbija światowe rynki

  Sprzęt audio produkowany przez polskie firmy sprzedaje się na całym świecie. Za granicą nasze produkty często cieszą się większym uznaniem niż w Polsce. Eksport stanowi co najmniej połowę przychodów dla aż 67% producentów znad Wisły.