sprawność

Artykuły - Sprawność (30)

 • Zrobieni w kolektor

  Urzędnicy uważają, że wszystko jest ok, mimo że zabiegający o dotację prezes spółdzielni mieszkaniowej wskazał na ewidentne nieprawidłowości przy ocenie projektu.
 • Jak płacić mniej za paliwo?

  Jak płacić mniej za paliwo?

  Jeden z czytelników przysłał do naszej redakcji genialny w swojej prostocie projekt, który służyć ma usprawnieniu ruchu miejskiego i jednocześnie znacznemu zredukowaniu zużycia paliwa.
 • Wysportowany znaczy inteligentny?

  Wysportowany znaczy inteligentny?

  Nie od dziś wiadomo, że aktywność fizyczna pozytywnie wpływa na pracę mózgu. Potwierdzili to szwedzcy naukowcy, którzy zauważyli, że nastoletni chłopcy, którzy nie unikają ćwiczeń, są bardziej inteligentni niż ich nieusportowieni rówieśnicy.
 • Massa odzyskał stuprocentową sprawność oka

  Lewe oko Felipe Massy uszkodzone w czasie wypadku z udziałem kierowcy Ferrari w kwalifikacjach do Grand Prix Węgier jest już w pełni sprawne, ale Brazylijczyk nie wróci na tor w tym sezonie. Wykluczył swój udział w ostatnim wyścigu 2009 roku w Abu Dhabi.
 • Wspólne zabawy na dworze

  Wspólne zabawy na dworze

  Weekendowy wypad na łono natury czy codzienny spacer to doskonała okazja, aby poszaleć ze smykiem. Nie przegap jej, bo to dla malca nie tylko rozrywka, ale i porcja zdrowia.
 • Wspólne zabawy na dworze

  Wspólne zabawy na dworze

  Weekendowy wypad na łono natury czy codzienny spacer to doskonała okazja, aby poszaleć ze smykiem. Nie przegap jej, bo to dla malca nie tylko rozrywka, ale i porcja zdrowia.
 • Ta witamina podwyższa męską sprawność

  Ta witamina podwyższa męską sprawność

  Najnowsze badania dowodzą, że witamina D podwyższa zdolności umysłowe mężczyzn w średnim wieku.
 • Przez żołądek do łóżka

  Przez żołądek do łóżka

  Nie jest przesadą twierdzić, że niektóre potrawy zaostrzają apetyt na seks. Właściwie zestawione i wykwintnie podane rozbudzają w kochankach prawdziwy wulkan zmysłowości. W czym tkwi siła afrodyzjaków i gdzie można znaleźć ich moc?
 • Sprawność ciała, spokój umysłu

  Sprawność ciała, spokój umysłu

  Hinduski fitness, duchowa ścieżka, a może po prostu kolejna moda kulturowa? O tym, czym jest joga, kto może ją uprawiać i dlaczego warto to robić opowiadają Ewa Wardzała i Natasza Moszkowicz z Krakowskiego Warsztatu Jogi.