sposoby

Artykuły - Sposoby (214)

 • Sposoby na rozstępy

  Sposoby na rozstępy

  Kosmetyki odbudowują włókna kolagenu i elastyny odpowiedzialne za elastyczność skóry. Dzięki temu problem z uciążliwymi rozstępami rozwiążemy w łatwy i delikatny sposób.
 • Czysty dom, czyste powietrze - proste sposoby na radzenie sobie ze smogiem

  Czysty dom, czyste powietrze - proste sposoby na radzenie sobie ze smogiem

  Początek chłodnych dni oznacza rozpoczęcie sezonu smogowego. Wydaje się, że każdy wie, czym smog jest. Czasami zapominamy jednak, że z zanieczyszczeniami znajdującymi się w powietrzu borykamy się nie tylko wychodząc na spacer czy zakupy, lecz także w domu i biurze. Są jednak proste sposoby ochrony przed smogiem.
 • Cyfrowa rewolucja w bankowości. Zmieniają się sposoby komunikacji z klientem oraz kanały świadczenia usług

  Cyfrowa rewolucja w bankowości. Zmieniają się sposoby komunikacji z klientem oraz kanały świadczenia usług

  Tradycyjne formy kontaktu z bankiem tracą na rzecz mobilnych. Klienci chcą przez smartfony sprawdzać stan konta, robić przelew i kupować produkty. Eksperci oceniają, że płatności mobilne, które są dziś popularne wśród klientów indywidualnych, wkrótce wejdą także do firm. Nowe technologie pozwalają także dostosowywać ofertę dla klienta do jego indywidualnych potrzeb. Do tego w coraz większym stopniu wykorzystują zaawansowane algorytmy i technologię big data. Kluczowym problemem jest zapewnienie przy tym wszystkim bezpieczeństwa klientów, ich danych osobowych i środków.
 • Cztery sposoby na okiełznanie fiskusa

  Cztery sposoby na okiełznanie fiskusa

  Rada Konsultacyjna przy ministrze finansów zaproponowała własne warianty klauzuli rozstrzygania wątpliwości prawnych na korzyść podatnika.
 • Domowy vinegrette

  Domowy vinegrette

  Klasyczny, francuski sos vinegrette jest znakomity do każdej sałatki!
 • 3 sposoby na rozszerzone pory

  3 sposoby na rozszerzone pory

  Twoja buzia wygląda jak ponakłuwana szpilką? Pomogą jej:
 • Sposoby na piękne stopy

  Sposoby na piękne stopy

  Zniszczone, suche i popękane stopy spędzają ci sen z powiek? Już nie musisz się wstydzić swoich stóp. Służymy radami, dzięki którym twoje stopy będą zachwycać wyglądem.
 • Sposoby na naturalne upiększenia paznokci

  Sposoby na naturalne upiększenia paznokci

  Te pomysły docenią zwłaszcza panie, których paznokcie są kruche, zniszczone, rozdwajające się. Polecamy je też tym ceniącym klasykę.
 • Sposoby na plamy

  Sposoby na plamy

  Niech wakacyjny wyjazd pozostawi ślad w waszych wspomnieniach, a nie na ubraniach!
 • Sposoby na piękną i pachnącą sypialnie

  Sposoby na piękną i pachnącą sypialnie

  Zadbana, czysta, świeża – taka powinna być. Tu regenerujesz siły!

Filmy - Sposoby (2)

 • Kleszcz to owoc? Te odpowiedzi was zaskoczą!

  Komary bardzo skutecznie potrafią uprzykrzyć nam życie i sprawić, że nawet najfajniejszy czas spędzany na świeżym powietrzu potrafi zamienić się w koszmar… Z kolei kleszcze to widmo bardzo niebezpiecznych chorób… I z racji tego, zapytaliśmy Polaków, jak walczyć z tymi insektami?
 • Najszybszy sposób na wyczyszczenie przypalonego garnka

  Każdemu od czasu do czasu zdarza się przypalić coś w garnku. W całym domu brzydko pachnie, ale nie to jest najgorsze - jak szybko i bez trudu wyczyścić przypalony garnek? Zobaczcie nasz sposób - jest szybki, prosty i naprawdę nie trzeba spędzić długich godzin na szorowaniu. Już nigdy nie zrobicie tego inaczej!