sportowa

Artykuły - Sportowa (191)

 • Infrastruktura sportowa po Euro z partnerem prywatnym

  Infrastruktura sportowa po Euro z partnerem prywatnym

  Zakończenie piłkarskich ME to jednocześnie początek dylematu, jak zapewnić przetrwanie i samofinansowanie infrastrukturze sportowej, wybudowanej specjalnie na to wydarzenie. Najlepszym rozwiązaniem wydaje się być zaangażowanie w te projekty prywatnych inwestorów, którzy przejęliby ryzyko prowadzenia obiektów sportowych.
 • Chcesz zostać akcjonariuszem Cracovii?

  Chcesz zostać akcjonariuszem Cracovii?

  Każdy, kto będzie chciał zostać akcjonariuszem Miejskiego Klubu Sportowego Cracovia Sportowa Spółka Akcyjna ma na to wyjątkową szansę. Prezydent Krakowa zaprasza wszystkich zainteresowanych do składania ofert w nieograniczonym przetargu na nabycie łącznie 73 570 akcji spółki.
 • "Parkiet": Pamiątki sportowe warte miliony

  "Parkiet": Pamiątki sportowe warte miliony

  4 mln 415 tys. USD - taką cenę osiągnęła na kwietniowej aukcji w Kalifornii koszula z 1920 r., w której występował legendarny amerykański baseballista Babe Ruth, informuje "Parkiet", który z okazji ME 2012 pisze o rynku pamiątek sportowych.
 • Kraków rozpoczął budowę hali widowisko-sportowej

  Kraków rozpoczął budowę hali widowisko-sportowej

  - Za 30 miesięcy ma być gotowa hala widowisko-sportowa w Krakowie-Czyżynach - zadeklarował w poniedziałek prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.
 • Podpisanie umowy transferu zawodnika

  Zarząd Spółki informuje, iż w dniu 30.08.2010 r. podpisana została umowa transferu definitywnego zawodnika Macieja Sadloka do KSP POLONIA Warszawa Sportowa Spółka Akcyjna, opiewająca na kwotę 2.700.000,00 PLN netto (słownie: dwa miliony siedemset tysięcy złotych) powiększonej o podatek VAT. Jednocześnie podpisano umowę transferu czasowego na okres od 31.08.2010 r. do 31.01.2011r., co oznacza, że zawodnik będzie grał w barwach Ruch Chorzów S.A. do 31.01.2011 r. Warunki umowy nie odbiegają od p
 • Filmowo-sportowa jesień w TVP

  Filmowo-sportowa jesień w TVP

  W jesiennych ofertach telewizyjnej Jedynki oraz Dwójki pojawią się nowe seriale oraz kontynuacje tych już lubianych przez widzów, takich jak "Ranczo". Nie zabraknie także dobrego kina oraz sportu.
 • Najman: Saleta to nie Tyson, robi wielki błąd

  Najman: Saleta to nie Tyson, robi wielki błąd

  - Gdybym przegrał z Przemysławem Saletą, to nie wyobrażam sobie, jakbym mógł kontynuować sportowa karierę. No, nie oszukujmy się, Mike'm Tysonem to on nie jest - mówi w rozmowie z BoxingNews.pl Marcin Najman.
 • Sportowa rodzina dumna z RPA

  Sportowa rodzina dumna z RPA

  Przewodniczący Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego (MKOl) Jacques Rogge w telefonicznej rozmowie z prezydentem RPA Jacobem Zumą pogratulował mu organizacji piłkarskich mistrzostw świata w tym kraju.
 • Ekstraklasa rozdała nagrody

  Nawet ból głowy ma dziś słodki smak - przyznał trener piłkarzy Lecha Poznań Jacek Zieliński podczas gali podsumowującej zakończony w sobotę sezon. W niedzielę w Warszawie trzy czołowe drużyny ekstraklasy odebrały medale. Wręczono również nagrody indywidualne.
 • Grand Prix Monaco - sportowa ruletka

  Grand Prix Monaco - sportowa ruletka

  Niedzielny wyścig o Grand Prix Monaco to jeden z najbardziej nieprzewidywalnych startów w sezonie Formuły 1 za sprawą ciasnego i trudnego technicznie toru wytyczonego na ulicach Monte Carlo. Obiekt ten lubi Robert Kubica z teamu Renault.

Filmy - Sportowa (4)

 • Kurek: Była sportowa chemia

  Wszystko mi jedno, czy będę drugim Matejem Kazijskim, trzecim Sebastianem Świderskim czy czwartym kimkolwiek. Najważniejsze, żeby wygrywała drużyna, w której ja gram. A na razie tak jest - mówi Bartosz Kurek, jeden ze świeżo upieczonych mistrzów Europy.
 • Nowa sportowa terenówka od BMW

  BMW X1 to nowy model, który wypełni lukę między BMW 3 touring a BMW X3.
 • Rywalizacja sportowa jest do końca!

  Dariusz Szpakowski znalazł się w jednej z drużyn, biorących udział w programie "Kocham Cię Polsko".
 • Sportowa rodzina Radwańskich

  "Agnieszka i Ula były skazane na zawodowe uprawianie tenisa" - mówi ojciec i trener zawodniczek, Robert Radwański.