Sponsoring

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
sponsoring , Sponsoring (Film (2011) Reż.Małgorzata Szumowska)

Artykuły - Sponsoring (15)

 • Sponsoring sportowy też dostał w kość. Spore spadki na rynku

  Sponsoring sportowy też dostał w kość. Spore spadki na rynku

  Pandemia koronawirusa doprowadziła do wielu zmian w świecie sportu. Odwołane wydarzenia, brak kibiców na trybunach i ciągła niepewność, to tylko część z tego, z czym mierzy się świat sportu w ostatnich miesiącach. Spadki odnotowała również branża sponsoringu.
 • PGE o połowę zmniejszy wydatki na sponsoring

  PGE o połowę zmniejszy wydatki na sponsoring

  Grupa PGE po analizach zdecydowała, że zmniejszy o połowę wydatki na sponsoring, redukując je w tym roku o blisko 27 mln zł.
 • I tylko bliskości mi brak

  I tylko bliskości mi brak

  W pewnym momencie mężczyźni przestali mnie dostrzegać...
 • Gardian Renata, Zjawisko sponsoringu jako forma prostytucji kobiecej

  Gardian Renata, Zjawisko sponsoringu jako forma prostytucji kobiecej

  Książka jest pierwszym opracowaniem na polskim rynku na temat zjawiska sponsoringu jako formy prostytucji dokonującego się m.in. w środowisku studenckim.
 • Studentka sponsorowana

  Studentka sponsorowana

  Nie stoją pod latarnią i nie wabią klientów wulgarnymi gestami. Nie obsługują rzesz klientów w obskurnych agencjach. Studiują, chodzą do kina i teatru. Spotykają się z jednym mężczyzną, który płaci za ich zachcianki, a czasami za całość utrzymania. Niektórzy mówią o nich uniwersytutki, sponsorówki, inni nie mają wątpliwości – to kolejne wcielenie najstarszego zawodu świata.
 • Sponsoring - dobre rozwiązanie na niższy podatek

  Sponsoring - dobre rozwiązanie na niższy podatek

  Reklama własnej firmy, wsparcie innych i jednoczesne obniżenie nie tylko podatku dochodowego, ale i VAT-u? Możliwe, jeżeli zostaniesz sponsorem. Jeśli sponsoring będzie dobrze przemyślany, faktyczny koszt po stronie przedsiębiorcy może być mniejszy prawie o połowę od wydanej kwoty - wynika z szacunków Tax Care.
 • Joanna Kulig wyzwań się nie boi

  Joanna Kulig wyzwań się nie boi

  Joanna Kulig to jedna z najzdolniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Niedawno mogliśmy ją oglądać w głośnym "Sponsoringu" Małgorzaty Szumowskiej. Tą rolą potwierdziła, że nie boi się wyzwań aktorskich i potrafi zagrać na światowym poziomie. Lada moment zobaczymy ją w filmie "Kobieta z Piątej Dzielnicy" Pawła Pawlikowskiego, w roli stworzonej specjalnie dla niej.
 • Średnie przyjęcie "Sponsoringu" w USA

  Średnie przyjęcie "Sponsoringu" w USA

  Na ekrany kin studyjnych w Nowym Jorku, Los Angeles i Waszyngtonie wszedł w czasie weekendu film "Sponsoring" ("Elles") w koprodukcji polsko-francuskiej i reżyserii Małgorzaty Szumowskiej. Obraz spotkał się z mieszanym przyjęciem amerykańskich krytyków filmowych.
 • W weekend 17-19.02 kina najwięcej zarobiły na filmie "Sponsoring"

  W weekend 17-19.02 kina najwięcej zarobiły na filmie "Sponsoring"

  W ostatni weekend (17.02-19.02) najpopularniejszym filmem w polskich kinach okazał się premierowy "Sponsoring" w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej, na który wybrało się blisko 75,4 tys. widzów - podała Stopklatka.pl na podstawie danych Box Office. Drugie miejsce zajęła również premiera - "Podróż na tajemniczą wyspę". Jej widownia wyniosła ponad 63,8 tys. osób.
 • "Sponsoring" na Berlinale

  "Sponsoring" na Berlinale

  Film "Sponsoring" polskiej reżyserki Małgorzaty Szumowskiej to kobieca refleksja na temat związków, miłości i seksualności - oceniła w piątek w Berlinie odtwórczyni głównej roli francuska aktorka Juliette Binoche.

Filmy - Sponsoring (13)