Gry - spadkobierca

Artykuły - Spadkobierca (5)

 • Duchowy spadkobierca Demon´s Souls

  Duchowy spadkobierca Demon´s Souls

  Na szybko - studio From Software ujawniło finalny tytuł swojej najnowszej gry, którą dotąd, od czasu ubiegłorocznego Tokyo Game Show, znaliśmy wyłącznie pod nazwą kodową Project Dark.
 • Nowa gra twórców Titan Questa

  Nowa gra twórców Titan Questa

  Powstaje "duchowy spadkobierca" hack'n'slasha Titan Quest nieistniejącego już studia Iron Lore - wszyscy fani pecetowego siekania i rąbania niech lepiej zapamiętają nazwę Grim Dawn.
 • Supreme Commander już w drodze do sklepów

  Firma CD Projekt poinformowała wszystkich miłośników strategii, że polskie wydanie gry "Supreme Commander" będzie miało miejsce już 22 marca. Spadkobierca kultowego RTS "Total Annihilation" jest już zapakowany w pudełka i rozwożony do sklepów w całej Polsce. Oznacza to, że 22 marca "Supreme Commander" znajdzie się na pewno na półkach sklepowych.
 • Neverwinter Nights 2 - wróć na Wybrzeże Mieczy

  CD Projekt poinformował, że dziś swoją premierę ma gra RPG "Neverwinter Nights 2". "Neverwinter Nights 2 to bezpośredni spadkobierca tak wspaniałych tytułów, jak "Baldur's Gate" i "Icewind Dale". Po wielu latach oczekiwań mamy znowu okazję przenieść się do Zapomnianych Krain, a konkretnie na znane każdemu fanowi gier RPG, niesamowite Wybrzeże Mieczy. Gra została oczywiście oparta na zasadach jednego z najpopularniejszych na świecie papierowych systemów fabularnych - Du
 • Neverwinter Nights 2 - próbki nagrań z wersji PL

  "Neverwinter Nights 2" to bezpośredni spadkobierca takich tytułów, jak "Baldur's Gate" i "Icewind Dale". Dlatego też przygotowując polską wersję gry, CD Projekt zdecydował się na zaproszenie do prac nad lokalizacją gwiazdy znane z tych gier. Dzisiaj prezentujemy próbki dźwiękoe dialogów nagranych przez Piotra Fronczewskiego, Krzysztofa Kowalewskiego i Mariana Opanię: Piotr Fronczewski: 1,