spacer z psem

Artykuły - Spacer z psem (5)

 • Mandaty za spacer z psem wzrosną w kwietniu. Rząd wydał nowe rozporządzenie

  Mandaty za spacer z psem wzrosną w kwietniu. Rząd wydał nowe rozporządzenie

  10 kwietnia wchodzi w życie zmiana rozporządzenia rządu w sprawie grzywien "za niektóre wykroczenia". Dominują wśród nich nowe stawki kar za spacer z psem, jeśli nie zachowamy podczas niego odpowiedniej ostrożności. Spacer z niebezpiecznym zwierzęciem bez smyczy może kosztować do 500 zł.
 • Agnieszka Kotulanka: Życie nie jest nowelą

  Agnieszka Kotulanka: Życie nie jest nowelą

  Od bycia na salonach woli spacery z psem i zakupy na targach staroci.
 • Norah Jones kokietuje nudą

  Norah Jones kokietuje nudą

  Norah Jones, choć sprzedała niemal 40 milionów płyt, może spokojnie wyjść na spacer z psem i nikt jej nie zaczepia. Nie musi przy tym nosić wielkich, ciemnych okularów. Pod jej domem nie znajdziemy ani jednego paparazzo.
 • Doda ścigana przez paparazzich

  "W chwili obecnej nie mogę nawet wykonać tak prozaicznej rzeczy jaką jest spacer z psem" - pisze rozwodząca się z Radosławem Majdanem piosenkarka.
 • Joe Strummer: Przyczyna śmierci

  Joe Strummer: Przyczyna śmierci

  Wiadomo już, co spowodowało śmierć 50-letniego Joe Strummera, jednego z liderów legendarnej angielskiej punkowej grupy The Clash. Sekcja zwłok, przeprowadzona we wtorek, 24 grudnia, wykazała, iż przyczyną nagłego zgonu muzyka był - jak od początku podejrzewano - zawał serca.

Filmy - Spacer z psem (2)

 • Jak zadbać o psa zimą

  Czworonogi zimą nie mają lekko. Jako właściciele musimy odpowiednio zadbać o swojego pupila zimą, przystosować legowisko i zastanowić się jak długi spacer będzie odpowiedni. Zimą powinniśmy szczególnie zadbać o nasze psy. W tym okresie dieta powinna być bardziej kaloryczna dla psów mieszkających na zewnątrz. W konsultacji z weterynarzem możemy podawać witaminy psu.
 • Zakaz spacerów z psem po godzinie 19:00

  Niejeden właściciel psa zgodzi się, że nie poranne, a właśnie wieczorne spacery z ukochanym czworonogiem to relaksujący obowiązek po ciężkim dniu w pracy, z którego zadowolone są obie strony. Miłośnicy zwierząt z Provo w amerykańskim stanie Utah nie uświadczą jednak tej przyjemności. Obowiązuje tu bowiem przepis, zabraniający wychodzenia psom z domu po godzinie 19:00. Wytrwalsi pupile z pewnością przetrwają do rana – w imię prawa oczywiście. Co jednak z tymi z natury zbuntowanymi, którzy przepisy mają głęboko w… psim nosie?