spacer

Artykuły - Spacer (148)

 • Która aktywność jest najbezpieczniejsza w czasie pandemii?

  Która aktywność jest najbezpieczniejsza w czasie pandemii?

  Uprawianie sportu w czasie pandemii nie jest łatwym zadaniem. Jak podkreślają uczeni, ruch jest tymczasem niezbędny dla naszego zdrowia – zarówno fizycznego, jak i psychicznego.
 • 5 tys. zł mandatu za spacer z dzieckiem po chodniku. To nie żart

  5 tys. zł mandatu za spacer z dzieckiem po chodniku. To nie żart

  Zakaz przebywania na drodze dziecka poniżej siódmego roku życia jest tak skonstruowany, że rodzic popełnia wykroczenie, nawet gdy prowadzi je chodnikiem za rękę, wiezie autem lub jedzie z nim tramwajem - zwraca uwagę Sąd Rejonowy w Sokółce i kieruje pytanie do Trybunału Konstytucyjnego.
 • Przekąska na spacer

  Przekąska na spacer

  Wybierasz się ze smykiem na dwór? Pamiętaj, by zabrać dla niego małe co nieco. Sprawdź, czym dokarmić malca w lesie i na placu zabaw.
 • Spacery ułatwiają zajście w ciążę

  Spacery ułatwiają zajście w ciążę

  Spacery mogą zwiększyć płodność kobiet z nadwagą lub otyłych, u których w przeszłości dochodziło do poronień – informuje pismo „Human Reproduction”.
 • Pierwszy spacer z dzieckiem

  Pierwszy spacer z dzieckiem

  Kiedy zacząć spacery z niemowlakiem? Jak długie powinny być? Powiedziała o tym w "Dzień Dobry TVN" położna Sylwia Bieńkowska.
 • Odkrywaj Kraków z Krakowską mapą skarbów

  Odkrywaj Kraków z Krakowską mapą skarbów

  Nieodkryte zakątki miasta, historie, o których na co dzień nie opowiadają przewodnicy i do-skonała, interaktywna rozrywka dla całej rodziny. To wszystko czeka na śmiałków, którzy postanowią zwiedzać Kraków z Krakowską mapą skarbów.
 • Gwiazdkowo, czyli bez stresu...

  Gwiazdkowo, czyli bez stresu...

  Tegoroczne Boże Narodzenie będzie niezwykłe - po raz pierwszy spędzicie je... we troje. Podpowiemy ci, jak odnaleźć magię w każdej minucie tych jakże wyjątkowych dni.
 • Idź na spacer, podnieś swoja kreatywność

  Idź na spacer, podnieś swoja kreatywność

  Jeśli opuściła cię wena lub cierpisz na deficyt pomysłów - idź na spacer. Naukowcy przekonują, że nawet krótki spacer wokół biura może znacznie podnieść naszą kreatywność.
 • Spacer to skuteczniejszy trening niż ci się wydaje!

  Spacer to skuteczniejszy trening niż ci się wydaje!

  Dotlenia, dodaje energii, poprawia kondycję, jest doskonałą okazją do aktywnego spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Ale nie tylko. Spacer to znakomite remedium na wiele współczesnych dolegliwości.
 • Spacer sprzyja kreatywności

  Spacer sprzyja kreatywności

  Aby sprawdzić, czy kreatywność wynikała z samego chodzenia czy z samego przebywania na zewnątrz, badacze porównali odpowiedzi uczestników, którzy siedzieli w pustym pomieszczeniu i chodzili na bieżni z tymi, którzy spacerowali na zewnątrz, a także studentami jeżdżącymi na zewnątrz na wózku inwalidzkim.

Filmy - Spacer (52)

 • Spacer z foką. Prawie jak z psem?

  Taronga Zoo w Sydney od 25 marca jest zamknięte dla odwiedzających z powodu trwającej pandemii koronawirusa. Nie mogą oczywiście przez to cierpieć mieszkańcy ośrodka, którzy, korzystając z okazji, spacerują po opuszczonym zoo. Wśród nich znalazła się ta foka o wdzięcznym imieniu Malie, która uwielbia przechadzki ze swoją opiekunką. Zobaczcie sami!
 • Urocza wycieczka pingwinów po… lesie

  Pracownicy zoo w Oregonie cały czas dostarczają swoim podopiecznym atrakcji. Z powodu pandemii koronawirusa w ogrodzie nie ma odwiedzających, a zwierzaki wydają się znudzone. Dlatego pingwiny poszukały rozrywki, wybierając się na wycieczkę do lasu!
 • Ta parka alpak na pewno wywołała uśmiech na twarzach wszystkich sąsiadów

  W dobie pandemii koronawirusa wiele osób stara się zachować pozytywną energię i nawzajem podnosić się na duchu. Jedną z nich jest właścicielka tej uroczej pary alpak. Wraz z Autumn i Willow postanowiła rozweselić sąsiadów, przebierając swoich podopiecznych w urocze kostiumy. Zobaczcie, jak słodko wyglądały!
 • Mężczyzna wyprowadza swojego psa przy pomocy drona

  W czasach powszechnej kwarantanny proste, codzienne czynności mogą dostarczyć sporych kłopotów. Do takich należy m.in. wyprowadzenie psa. Nowy sposób spacerowania z pupilem przetestował pewien Cypryjczyk. Smycz podczepił do drona, którym później leciał nisko, powoli i spokojnie. Pies wygląda na niezorientowanego w fortelu, chyba więc zdał on egzamin. Nasuwa się jednak pytanie, kto rzuci patyk do aportowania?