sorbet

Artykuły - Sorbet (17)

 • Sorbet z żurawin i borówek

  Sorbet z żurawin i borówek

  Na upalne dni polecamy sorbet z żurawin i borówek. Ten dietetyczny deser, oprócz tego, że smakuje wyśmienicie, skutecznie gasi pragnienie. Wystarczą 3 składniki i sorbet gotowy!
 • Zimny sorbet na upalne lato

  Zimny sorbet na upalne lato

  Ten bardzo orzeźwiający, chłodzący deser pochodzi ze Wschodu, na co wskazuje nazwa, która w języku tureckim brzmi "serbat" lub "serbet".
 • Puchar truskawkowy

  Puchar truskawkowy

  Ten truskawkowy deser to świetna ochłoda na gorące dni.
 • Sorbet malinowy

  Sorbet malinowy

  Składniki: ● 50 dag malin ● 15 dag cukru ● 150 ml wody ● gotowe wafle do nałożenia sorbetu, ewentualnie naleśniki do przygotowania chrupiących „koszyczków” ● całe maliny, wiórki czekolady i krem (np. waniliowy) do dekoracji sorbetu
 • Sorbet rabarbarowy z winem różowym

  Sorbet rabarbarowy z winem różowym

  Idealny na upały!
 • NBP uruchamia nowy system płatności

  NBP uruchamia nowy system płatności

  10 czerwca 2013 r., po trwających ponad trzy lata przygotowaniach, Narodowy Bank Polski uruchomił system SORBNET2, który zastąpił działający od 1996 r. system SORBNET. System SORBNET2 to "kręgosłup" systemu płatniczego w Polsce, bowiem bez jego sprawnego i niezawodnego działania niemożliwe byłoby działanie innych kluczowych systemów płatności w złotych, w tym systemu ELIXIR, który odpowiada za przelewy bankowe.
 • Sorbet cytrynowy z miętą

  Sorbet cytrynowy z miętą

  To, że jesteś na diecie, wcale nie znaczy, że musisz rezygnować z tego letniego przysmaku. Sorbety o wiele mniej kalorii niż lody na bazie mleka i śmietany, a są równie smaczne.
 • Herbaciany sorbet o smaku owoców leśnych

  Herbaciany sorbet o smaku owoców leśnych

  Nadesłane przez: Gastrosfera.
 • Sorbet melonowy z bazylią

  Sorbet melonowy z bazylią

  Z kuchni włoskiej.
 • Zimny sorbet na upalne lato

  Zimny sorbet na upalne lato

  Ten bardzo orzeźwiający, chłodzący orzeźwiający deser pochodzi ze Wschodu, na co wskazuje nazwa, która w języku tureckim brzmi "serbat" lub "serbet".

Filmy - Sorbet (3)

 • Cytrynowy sorbet - tylko dla dorosłych!

  Sorbet to jeden z najprostszych deserów świata. Rozdrobnione, soczyste owoce z dodatkiem napoju, a wszystko zmrożone - w ten sposób w parę chwil przygotujecie deser, który znakomicie się sprawdzi podczas letnich upałów. Tym razem mamy dla was wersję tylko dla dorosłych - oto sorbet z cytryny, zrobiony na bazie białego wina musującego. Będziecie zaskoczeni tym wybornym, orzeźwiającym smakiem!
 • Jak zrobić sorbet ananasowo-miętowy?

  Sorbety to doskonały sposób na przygotowanie wybornych, zimnych przekąsek, których wielką zaletą jest ich doskonały, mocno owocowy smak! Przyrządza się je dosłownie w parę chwil, a ich struktura i sposób przygotowania sprawia, że można dowolnie żonglować ulubionymi składnikami! Tym razem mamy dla was propozycję na lekko słodki, ale orzeźwiający sorbet ananasowo-miętowy - to dziecinnie proste!
 • Jak zrobić sorbet truskawkowy?

  Sorbety to wyjątkowa i bardzo zdrowa propozycja nie tylko na letnie dni - ich wyjątkowy, wyrazisty smak świetnie sprawdza się również w zimniejszej porze roku, zwłaszcza jako prosty deser! Latem sorbety to obok lodów najlepszy sposób na ochłodę - mają niezwykłą orzeźwiającą siłę, jednak mylą się ci, którzy uważają, że nie ma nic prostszego niż przyrządzanie sorbetów. My przygotowaliśmy dla was poradnik, jak zrobić sorbet truskawkowy - to genialna alternatywa dla ciężkich, śmietankowych lodów!