Film - Sopot

Synonimy:
Sopocie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Sopot (18)

 • Trwa Sopot Film Festival 2013

  Trwa Sopot Film Festival 2013

  Projekcje ponad stu filmów - pełnometrażowych i krótkometrażowych, fabularnych i dokumentalnych, spotkania z twórcami, koncerty do filmów kina niemego - te m.in. wydarzenia złożą się na rozpoczęty w sobotę, 13 lipca, 13. Sopot Film Festival. Impreza potrwa do 21 lipca.
 • Filmy pod chmurką w Sopocie i w Zakopanem

  Filmy pod chmurką w Sopocie i w Zakopanem

  Dobra wiadomość dla turystów. Kilkadziesiąt filmów będzie można zobaczyć w kinach pod gołym niebem w kinach, które działać podczas wakacji w Sopocie i w Zakopanem.
 • "Linia życia" - nowy polski serial

  "Linia życia" - nowy polski serial

  W Sopocie zaczynają się zdjęcia do nowego serialu. Zobaczymy miłość i zdradę. W jednej z głównych ról wystąpi znany z "Majki" - Tomasz Ciachorowski.
 • Bohater "Majki" w nowym serialu

  Bohater "Majki" w nowym serialu

  Tomasz Ciachorowski, który swoją aktorską karierę rozpoczął na planie "Majki", będzie teraz bohaterem nowego serialu.
 • Modelki na start! Hit jesieni?

  Modelki na start! Hit jesieni?

  Już dziś, 8 września, o godz. 21.30 w telewizji TVN startuje "najbardziej oczekiwana premiera telewizyjna tej jesieni"! W pierwszym odcinku nowego programu rozrywkowego "Top Model. Zostań modelką" jury wybierze najpiękniejsze i najbardziej intrygujące dziewczyny spośród tych, które pojawiły się na castingu w Sopocie oraz w Warszawie.
 • Festiwal Filmowy w Sopocie

  Festiwal Filmowy w Sopocie

  Około stu filmów zostanie pokazanych podczas rozpoczynającego się w sobotę, 10 lipca, Międzynarodowego Festiwalu Filmowego, Sopot Film Festival. Będą m.in. najnowsze pełnometrażowe produkcje światowego formatu i obrazy, których nie można było zobaczyć w polskich kinach.
 • Kino Letnie Sopot - Zakopane

  Kino Letnie Sopot - Zakopane

  1 lipca odbyła się uroczysta inauguracja Orange Kino Letnie Sopot - Zakopane. Odbyły się 2 uroczyste gale - w Sopocie gospodarzem wieczoru był Olivier Janiak, a w Zakopanem Tomasz Raczek.
 • Słabe wyniki TopTrendy 2010

  Słabe wyniki TopTrendy 2010

  W ostatnim weekend (28-30 maja) Polsat przez trzy dni transmitował festiwal Sopot TopTrendy 2010, który przed telewizyjne ekrany przyciągnął 2,3 mln widzów. To o 500 tys. mniej widzów niż w roku ubiegłym.
 • Gajos z teatralną nagrodą

  Gajos z teatralną nagrodą

  Janusz Gajos otrzyma Wielką Nagrodę Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry-Sopot 2010". 10. edycja imprezy odbędzie się w nidach 12-14 czerwca.
 • Rafał Królikowski prezenterem

  Rafał Królikowski prezenterem

  W przyszłym tygodniu rozpocznie się Sopot Hit Festiwal 2009, podczas którego usłyszymy przeboje tego lata. Jednym z prowadzących koncerty będzie aktor Rafał Królikowski, znany miłośnikom serialu "Teraz albo nigdy".