Sofia Ennaoui

Artykuły - Sofia Ennaoui (60)

Filmy - Sofia Ennaoui (6)

 • Tokio 2020. Sofia Ennaoui: Informacje pojawiające się w mediach wpłynęły na MKOl. Wideo

  Sofia Ennaoui w rozmowie z Interią skomentowała decyzję MKOl o przełożeniu igrzysk olimpijskich i opowiedziała, jak radzi sobie w czasie pandemii.
 • Tokio 2020. Sofia Ennaoui: Trzymanie sportowców w niepewności to było szaleństwo. Wideo

  Sofia Ennaoui w rozmowie z Interią skomentowała decyzję MKOl o przełożeniu igrzysk olimpijskich.
 • Lekkoatletyka. Polska wygrała DME. Sofia Ennaoui o starcie. Wideo

  - Rewelacyjna atmosfera na stadionie w Bydgoszczy. Cieszę się, że Bydgoszcz odżyła, bo zawsze było tutaj mało ludzi, a dzisiaj nie zawiedli. Piękna atmosfera, piękna pogoda, fajna moja forma. Jest się z czego cieszyć - powiedziała Sofia Ennaoui, która była bezkonkurencyjna na dystansie 1500 m (czas 4.08,37) podczas lekkoatletycznych drużynowych mistrzostw Europy w Bydgoszczy.
 • Trener Sofii Ennaoui: Nie odpuścimy Szkotce i kiedyś ją pokonamy. Wideo

  Sofia Ennaoui zdobyła w Glasgow srebrny medal na 1500 m halowych mistrzostw Europy. Polka musiała uznać wyższość jedynie Brytyjki Laury Muir. - Myślę, że jeszcze trzeba trochę treningu i pracy, żeby z nią wygrywać, ale o to chodzi w lekkiej atletyce, żeby stawiać sobie najwyższe cele - powiedziała Sofia Ennaoui, która potwierdziła, że należy do ścisłej europejskiej czołówki. 23-letnia zawodniczka w poprzednich HME w Belgradzie dwa lata temu zdobyła brązowy medal. Z kolei przed rokiem na stadionie wywalczyła w Berlinie srebro. W obu przypadkach zwyciężyła dwa lata starsza Muir. - Dzisiaj możemy powiedzieć, że nie trenowaliśmy na 100 procent ponieważ jest mały uraz. Nie odpuścimy Szkotce i kiedyś ją pokonamy - podkreślił trener halowej wicemistrzyni Europy Wojciech Szymanik.