Muzyka - śmiertelne

Artykuły - śmiertelne (6)

 • Śmiertelne żniwa Watain

  Śmiertelne żniwa Watain

  W kwietniu do rąk fanów black metalu trafi "Reaping Death", nowy materiał szwedzkiej formacji Watain.
 • "Śmiertelne rytuały"

  "Śmiertelne rytuały"

  Chris Barnes to ikona death metalowej sceny, wokalista kojarzony z najważniejszymi płytami Cannibal Corpse, które zbudowały fundament gatunku. To jednak stara historia, bo Chris od kilkunastu lat występuje z formacją Six Feet Under, i właśnie nowy krążek tego bandu, o jakże wymownym tytule "Death Rituals", stał się powodem do rozmowy. Przed wami jedna z najważniejszych postaci śmierć metalu, Chris Barnes. Z wokalistą rozmawiał Tomasz Orzechowski z magazynu "Hard Rocker".
 • Helheim i "Śmiertelne doznania"

  Helheim i "Śmiertelne doznania"

  Muzycy norweskiej grupy Helheim udostępnili na swojej oficjalnej stronie fragmenty muzyki z nowej płyty "The Journeys And Experiences Of Death". Piąty album black / vikingmetalowców będzie miał swą premierę 12 czerwca, nakładem rodzimej Dark Essence Records.
 • A. Faltskog: Śmiertelne pogróżki

  A. Faltskog: Śmiertelne pogróżki

  Agnetha Faltskog, była wokalistka grupy Abba, otrzymała list, w którym grożono jej śmiercią. Szwedzka policja zapewniła gwieździe całodobową ochronę.
 • Madonna: Śmiertelne pogróżki

  Madonna: Śmiertelne pogróżki

  Trzy koncerty w Izraelu zostały wykreślone z planu rozpoczynającego się właśnie światowego tournee Madonny. Gwiazda zrezygnowała z podróży na Bliski Wschód po serii listów w pogróżkami wobec niej samej i jej dzieci, jakie nadeszły ostatnio do jej biura w Los Angeles.
 • The Darkness: Śmiertelne pogróżki

  The Darkness: Śmiertelne pogróżki

  Justin Hawkins, wokalista grupy The Darkness, otrzymuje listy z pogróżkami. Ponieważ ich nadawca grozi, że go zabije, muzyk wystraszył się nie na żarty i zdecydował się zawiadomić o sprawie policję.