Motoryzacja - śmiertelne

Artykuły - śmiertelne (6)

 • Zwierzę, śmiertelne zagrożenie

  Zwierzę, śmiertelne zagrożenie

  Dwudziestokilogramowa sarna przy prędkości samochodu wynoszącej 100 km/h uderzy w pojazd z siłą przedmiotu o wadze blisko pół tony.
 • Tragedia na torze (film)

  Tragedia na torze (film)

  Śmiertelne żniwo zbiera tegoroczna seria popularnych wyścigów motocyklowych Moto GP.
 • Dziś uważajcie na drogach!

  Dziś uważajcie na drogach!

  Meterolodzy ostrzegają przed silnym wiatrem, osiągającym 80 km/h, a w Tatrach i Sudetach - nawet 100-150 km/godz. Silnie ma wiać zwłaszcza na zachodzie i północy kraju. Na Bałtyku - sztorm.
 • Tragedia. Motocyklem w vectrę

  Tragedia. Motocyklem w vectrę

  Motocyklista, 24 - letni mieszkaniec Nowej Wsi Zachodniej, kierowca opla vectry, 59 - letni mieszkaniec Mostówka, to śmiertelne ofiary wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze prowadzącej z Ostrołęki do Przasnysza. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło przed miejscowością Chudek w gm. Olszewo Borki. Kierujący motocyklem marki suzuki zderzył się z vectrą. W wyniku wypadku na miejscu zginął 24 - letni motocykilsta, który n
 • Śmiertelne nocne wyścigi

  Śmiertelne nocne wyścigi

  "Słyszałem, że Polska to Meksyk Europy" - tak o sytuacji na polskich drogach powiedział jeden z uczestników nielegalnego wyścigu milionerów Gumball 3000. Codzienne życie raz po raz przekonuje nas, że miał rację.
 • 4 śmiertelne ofiary "nauki jazdy"

  Tragiczny wypadek, w którym trzy osoby zginęły na miejscu, a czwarta zmarła w szpitalu w wyniku czołowego zderzenia samochodu nauki jazdy i ciężarówki spowodował, że na nowo rozgorzałą dyskusja o sposobach szkolenia kierowców.