Sługi wojny

Artykuły - Sługi wojny (4)

 • Karolina Czarnecka: Każdy może wszystko

  Karolina Czarnecka: Każdy może wszystko

  Karolina Czarnecka popularność zdobyła kontrowersyjnym wykonaniem piosenki "Hera koka hasz LSD" podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Nagranie szybko stało się hitem "sieci". Po latach rozwijania kariery muzycznej, w filmie "Sługi wojny" gwiazda wraca do aktorskich korzeni - na dodatek wcielając się w... seryjną morderczynię.
 • "Sługi wojny": Śledztwo w sprawie DNA [recenzja]

  "Sługi wojny": Śledztwo w sprawie DNA [recenzja]

  Niezawodny patent na film sensacyjny to duet policjantów. Najlepiej policjant i policjantka, którzy wspólnie prowadzą śledztwo w sprawie kolejnych morderstw. Na pierwszy rzut oka zwykła seria zabójstw, ale gdzieś w tle gigantyczna afera - tym razem bioterroryzm - po polsku.
 • Piotr Stramowski: Moje własne "Mission: Impossible"

  Piotr Stramowski: Moje własne "Mission: Impossible"

  Piotr Stramowski to etatowy twardziel polskiego kina. Rolą Majamiego w hicie "Pitbull. Nowe porządki" i jego kontynuacji "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" udowodnił, że świat policji nie kryje przed nim żadnych tajemnic. W najnowszym filmie Mariusza Gawrysia Stramowski ponownie wciela się w postać bezpardonowego policjanta, który poświęci wszystko dla dobra śledztwa. W poniższym wywiadzie zdradza, czy korzysta z usług kaskadera, jak wniknął w świat policji i odsłania kulisy brawurowej sceny pościgu na planie "Sług wojny".
 • "Sługi wojny" w kinach od 23 sierpnia

  "Sługi wojny" w kinach od 23 sierpnia

  Pilnie strzeżona tajemnica wojskowa, niewyjaśnione morderstwa i policyjny duet, który nie cofnie się przed niczym, by zapobiec katastrofie. Wszystko to w najnowszym filmie sensacyjnym twórców obrazu "Sługi boże" w reżyserii Mariusza Gawrysia. Produkcja "Sługi wojny" trafi na ekrany polskich kin 23 sierpnia.

Filmy - Sługi wojny (1)