słoneczna pogoda

Artykuły - Słoneczna pogoda (4)

 • Jak prawidłowo suszyć zioło?

  Jak prawidłowo suszyć zioło?

  Słoneczna pogoda sprzyja zbiorze surowca zielarskiego. Młode pędy ziół, które jeszcze nie kwitną, idealnie nadają się na suszenie.
 • Trójkąt Wyszehradzki w Krynicy

  Słoneczna pogoda przywitała dziś w Krynicy pięciu szefów rządów państw członkowskich Grupy Wyszehradzkiej. Dyskusją o nowej rozszerzonej Europie i europejskim ładzie premierzy zainicjują XII Forum Ekonomiczne.
 • Lato nie sprzyja branży piwowarskiej

  Grupa Żywca, lokując przez sześć miesięcy na rynku ponad 3,8 mln hl piwa, nadal trzyma na dystans Kompanię Piwowarską. KP sprzedała w tym czasie niemal 3,6 mln hl trunku. Jeżeli słoneczna pogoda nie utrzyma się, to w tym roku branża może sprzedać mniej niż 24 mln hl piwa i tym samym zanotować - pierwszy od lat - spadek sprzedaży.
 • Międzyzdroje: Linda i Żebrowski w głównych rolach

  Międzyzdroje: Linda i Żebrowski w głównych rolach

  Słoneczna pogoda towarzyszy od dwóch dni VI Wakacyjnemu Festiwalowi Gwiazd w Międzyzdrojach. W hotelu "Amber Baltic", gdzie mieszkają artyści, gości jednak stopniowo ubywa. Niektórzy z aktorów wracają do pracy, inni wyjeżdżają na wakacje. W środę, 4 lipca, główne role festiwalowe grali m.in. Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko, Krzysztof Kolberger, Artur Żmijewski, Olga Lipińska i Danuta Stenka.