Sławków

Artykuły - Sławków (6)

 • KE mówi Rosji "nie" i chroni interes Polski

  Komisja Europejska mówi Moskwie "nie", chroniąc interes Polski. Chodzi o rozbudowę szerokotorowej kolei do Wiednia.
 • Utrudnienia w ruchu w kierunku Krakowa po wypadku w Sławkowie

  Utrudnienia w ruchu w kierunku Krakowa po wypadku w Sławkowie

  Siedem osób zostało poturbowanych w wypadku, do którego doszło w poniedziałek po południu w Sławkowie na drodze krajowej nr 94, w kierunku Olkusza i Krakowa. Ruch w tym miejscu może być utrudniony do późnego popołudnia - wynika z informacji drogowców i policji.
 • Transakcje ze Spółką Terminale Przeładunkowe Sławków -Medyka Sp. z o.o.

  Raport bieżący nr 35/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Spółki Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa FASING S.A. informuje, że w ramach Umowy Handlowej nr 1/F/2010 zawartej w dniu 13 kwietnia 2010 roku ze Spółką Terminale Przeładunkowe Sławków -Medyka Sp. z o.o. z siedzibą w Sławkowie, wartość jednostkowych kilkakrotnych zamówień w okresie od dnia publikacji raportu bieżącego nr 28/2010 w dniu 30.06.2010 r. do
 • Transakcje ze Spółką Terminale Przeładunkowe Sławków -Medyka Sp. z o.o.

  Raport bieżący nr 28/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Spółki Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa FASING S.A. informuje, że w ramach Umowy Handlowej nr 1/F/2010 zawartej w dniu 13 kwietnia 2010 roku ze Spółką Terminale Przeładunkowe Sławków -Medyka Sp. z o.o. z siedzibą w Sławkowie ( o fakcie zawarcia umowy informowaliśmy w raporcie bieżącym nr 13/2010 w dniu 13 kwietnia 2010 roku) wartość jednostkowych kilk
 • Towary z Chin pociągiem

  Towary z Chin pociągiem

  Jeszcze przed końcem roku do Sławkowa , gdzie kończy się prowadzący ze Wschodu szeroki tor kolejowy, ma przyjechać pierwszy pociąg z towarami z Chin. W czwartek ruszyła rozbudowa Euroterminalu, gdzie docelowo będą przeładowywane towary przewożone szerokim torem między Dalekim Wschodem a Europą Zachodnią.
 • Interesujacy Sławków

  Wicepremier, minister gospodarki Jerzy Hausner oraz rosyjski minister rozwoju gospodarczego i handlu German Gref podpisali wczoraj umowę między rządem RP a rządem Federacji Rosyjskiej o współpracy gospodarczej. Umożliwia ona powołanie dwustronnej komisji, która na bieżąco będzie rozpatrywać najważniejsze zagadnienia we wzajemnych relacjach. Pierwsze posiedzenie komisji przewidziano między marcem a majem 2005 r.