Film - Słaba płeć?

Artykuły - Słaba płeć? (12)

 • Konkurs "Słaba płeć?": Laureaci

  Konkurs "Słaba płeć?": Laureaci

  Zakończył się nasz konkurs "Słaba płeć?", w którym można było wygrać bon o wartości 2 tysięcy zł do wykorzystania w biurach podróży Itaka oraz notebook i tablety. Komu się poszczęściło? Sprawdźcie!
 • Piotr Głowacki o filmie "Słaba płeć?": Super doświadczenie

  Piotr Głowacki o filmie "Słaba płeć?": Super doświadczenie

  "To jest dla mnie super doświadczenie. Rzadko się zdarza, żeby główną rolę w filmie grała kobieta. To są zawsze bardzo ciekawe produkcje" - mówi Piotr Głowacki, grający jedną z ról w filmie "Słaba płeć?". Komedia od 1 stycznia gości na ekranach polskich kin.
 • Piotr Adamczyk: Brytyjski akcent w polskiej komedii

  Piotr Adamczyk: Brytyjski akcent w polskiej komedii

  W swojej karierze zagrał najbardziej znanych na świecie Polaków - był papieżem, był Chopinem. Ostatnio podziwiać można było go w bijących rekordy popularności "Listach do M2". W najnowszej komedii "Słaba płeć?" Piotr Adamczyk został biznesmenem z Anglii. Jako Jimmi, z nienagannym brytyjskim akcentem, będzie czarował widzów z ekranów kin już od 1 stycznia.
 • "Słaba płeć?" [recenzja]: ​Pozytywne zaskoczenie

  "Słaba płeć?" [recenzja]: ​Pozytywne zaskoczenie

  Wbrew temu, co sugeruje tytuł, w utrzymanym w konwencji komedii romantycznej filmie Krzysztofa Langa nie chodzi wyłącznie o kobiety. Panom wcale nie trudniej będzie się w nim przejrzeć.
 • "Słaba płeć?": Seksapil to nasza broń kobieca

  "Słaba płeć?": Seksapil to nasza broń kobieca

  Chłopaków można zmieniać jak rękawiczki, ale najlepszą przyjaciółkę ma się tylko jedną. To na nią można liczyć w każdej sytuacji. Zośka (Olga Bołądź) i Marianna (Marieta Żukowska) rozumieją się bez słów i są nierozłączne... do czasu gdy ich przyjaźń zostaje wystawiona na próbę. Oczywiście powód będzie jak zawsze ten sam. Gdy na horyzoncie pojawi się facet, jedna z nich straci głowę. Czy miłość okaże się ważniejsza niż przyjaźń? Już od 1 stycznia będzie można przekonać się w kinach w całej Polsce.
 • Marcin Korcz jak James Dean

  Marcin Korcz jak James Dean

  Reżyserowi Krzysztofowi Langowi zależało, aby w "Słabej płci?" wśród całej plejady popularnych aktorów pojawiła się nowa, świeża twarz. Zaprosił więc do współpracy Marcina Korcza. Nie jest on debiutantem, ale rola Janka to dla niego pierwsza tak znacząca kreacja w filmie fabularnym. Na dużym ekranie można go było już oglądać w produkcji "Być jak Kazimierz Deyna", która w 2012 roku zdobyła Grand Prix na festiwalu Młodzi i Film w Koszalinie.
 • Piotr Głowacki: Szef wszystkich szefów

  Piotr Głowacki: Szef wszystkich szefów

  Przebojowy, inteligentny, charyzmatyczny, posiadający zdolności przywódcze i motywacyjne. Szef idealny. Ryszard taki jest... ale wyłącznie w swoim mniemaniu. Piotr Głowacki jako szef wszystkich szefów w filmie "Słaba płeć?" (premiera 1 stycznia 2016) daje popis swoich komediowych umiejętności.
 • Piotr Głowacki: Spełniają się moje marzenia

  Piotr Głowacki: Spełniają się moje marzenia

  Piotr Głowacki zakończył zdjęcia do komedii romantycznej "Słaba płeć?". Jednocześnie pracuje nad kolejnymi tego typu produkcjami, m.in. nad filmem "Planeta singli". Aktor twierdzi, że jest to spełnienie jego marzeń, od dawna chciał bowiem zagrać w komedii romantycznej.
 • Koniec zdjęć do filmu "Słaba płeć?"

  Koniec zdjęć do filmu "Słaba płeć?"

  Padł ostatni klaps na planie filmu "Słaba płeć?", przewrotnej komedii o pokoleniu obecnych trzydziestolatków.
 • Marieta Żukowska gwiazdą filmu "Słaba płeć?"

  Marieta Żukowska gwiazdą filmu "Słaba płeć?"

  W Warszawie trwają zdjęcia do komedii romantycznej "Słaba płeć?". W rolach głównych występują Olga Bołądź, Marieta Żukowska i Piotr Głowacki. Operatorem jest znany z takich kinowych hitów jak "Notting Hill" i "Cztery wesela i pogrzeb" Michael Coulter. Premiera filmu zapowiadana jest na styczeń 2016 roku.

Zdjęcia - Słaba płeć? (18)

Filmy - Słaba płeć? (4)