skręcanie

Artykuły - Skręcanie (6)

 • Akcyza: Służba celna wypowiada wojnę przemytnikom

  Akcyza: Służba celna wypowiada wojnę przemytnikom

  W 2014 roku polska Służba Celna zajęła ponad 384 mln. sztuk nielegalnych papierosów, to ponad 10 mln. sztuk więcej niż w roku 2013.
 • Skręcasz papierosy? Lepiej rób to w domu

  Skręcasz papierosy? Lepiej rób to w domu

  Fiskus twierdzi, że skorzystanie w sklepie z tytoniem z maszyny do napełniania papierosowych gilz jest przestępstwem skarbowym.
 • Koniec ręcznego skręcania!

  Koniec ręcznego skręcania!

  Prezydent podpisał nowelizację ustawy o podatku akcyzowym - poinformowała w czwartek Kancelaria Prezydenta na swojej stronie internetowej. Zmiany mają dostosować polskie przepisy do regulacji unijnych.
 • Skręcał w lewo i...

  Skręcał w lewo i...

  W końcu sierpnia 2009 r. miałem wypadek drogowy, w którym, na całe szczęście, nikt nie ucierpiał. Ucierpiały pojazdy. Cierpię moralnie teraz ja a i na pewno ucierpi reputacja wymiaru sprawiedliwości. (*)
 • Amerykanie potrafią skręcać!

  Amerykanie potrafią skręcać!

  Północnej pętli toru Nurburgring nie trzeba przedstawiać nikomu, kto choć trochę interesuje się sportami samochodowymi. Tor zwany przez entuzjastów "The Ring" ma długość 20,8 kilometra i usytuowany jest obok miejscowości Nürburg w górach Eifel. Zbudowano go w roku 1920 i po dziś dzień uważany jest za najtrudniejszy, najbardziej niebezpieczny i wymagający tor wyścigowy świata. Co ciekawe, mimo obiegowej opinii, któr
 • Wracają zielone strzałki

  Wracają zielone strzałki

  Rozporządzenie ministra infrastruktury z 28 marca br. umożliwia dalsze stosowanie na skrzyżowaniach tzw. "zielonej strzałki" - sygnału dopuszczającego skręcanie w kierunku wskazanym strzałką.

Filmy - Skręcanie (1)