skorpiony

Artykuły - Skorpiony (16)

 • ​W Australii jest coraz więcej skorpionów. Czym to jest spowodowane?

  ​W Australii jest coraz więcej skorpionów. Czym to jest spowodowane?

  Naukowcy pod kierownictwem ekolog Heloise Gibb wykorzystują promieniowanie UV do poszukiwania skorpionów i ich gniazd. Ma to na celu zmierzenie i potencjalną ochronę bioróżnorodności.
 • Skorpion 2013-06-14

  Twoje przemyślenia powinny wkrótce ujrzeć światło dzienne. Odkryjesz, że świat rządzi się głębszymi prawami niż się wydaje. Możliwa korzystna prognoza dla podjętych planów dzięki poparciu osób trzecich.
 • Skorpion 2013-06-14

  Miły dzień dla realizowania waszych realnych pragnień uczuciowych. Nie braknie wam erotycznej inwencji do samego rana! Dla samotnych: Warto wziąć udział imprezach rozrywkowych, w których poczujesz falę wymiany energii serc. Znajdziesz emocjonalną równowagę, by zwiększyły się twe szanse na miłe przytulenie.
 • Skorpion 2013-06-13

  Zacznij uważniej wsłuchiwać się w rytm bicia serca bliskiej ci osoby. Jej uczucia, pragnienia i potrzeby są równie ważne jak twoje. Czas na zjednoczenie serc dzięki uważności! Dla samotnych: Nadmierna racjonalizacja uczuć może spowodować, że zamkniesz się w swoich tęsknotach. Nocą czas wyciszania kłębiących się uczuć.
 • Skorpion 2013-06-13

  O kontakty z ważnymi osobami warto zadbać bardziej niż zwykle. Szansa na wymyślenie interesującego projektu, ale musisz zneutralizować coś, co jest już nieaktualne i co, przeszkadza ci w rozwoju. Sprzyja spokój!
 • Skorpion 2013-06-12

  Jesteście na nowej fali miłości. Oczyść się z pesymistycznych myśli! Krytyczne nastawienie do erotyki, narazić cię może na niezrozumienie i ochłodzenie. Dla samotnych: Gdy usłyszysz niezwykle śmiałą propozycję, może to być zwykła prowokacyjna akcja! Wyzwoli cię lekka wymiana zadań na temat związku seksu z miłością!
 • Skorpion 2013-06-12

  Dojdziesz do wniosku, że trudności jednak kształcą i doskonalą. Musisz reagować w elastyczny sposób. Możliwe skrajne wydarzenia, które wiele spraw jednak pchną do przodu. Zyskasz coś dzięki dyplomatycznemu postępowaniu.
 • Skorpion 2013-06-08

  Czas konsekwentnego działania. Obudzi się w tobie wewnętrzny ogień. Radość życia da ci szansę na sukces poprzez nową wiedzę. Dojdziesz do celu i wyzwolisz się z ograniczeń!
 • Skorpion 2013-06-07

  Może cię czekać dużo twórczych dyskusji. Porządkowanie zaległych ej korespondencji pozwoli ci odnaleźć to, czego szukasz. Warto utrwalić to, co kiedyś przychodziło do ciebie niemal samo przez się.
 • Pasażerkę samolotu Iberii ukłuł skorpion

  Pasażerkę samolotu Iberii ukłuł skorpion

  Pasażerkę samolotu hiszpańskich linii Iberia ukłuł skorpion - poinformowała w poniedziałek agencja EFE. Incydent wydarzył się na pokładzie Airbusa A 340, lecącego z Kostaryki do Madrytu. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Filmy - Skorpiony (2)

 • Pajęczaki wielkości kotka. Za to ich jad…

  Osiem włochatych nóg, kilka par oczu, zabójczy jad i ten przerażający sposób poruszania się – to wystarczy, żeby większość ludzi bała się pająków. Także inne pajęczaki, skorpiony, wzbudzają strach ze względu na swoje długie kolce jadowe. Niektóre pajęczaki dorastają do ogromnych rozmiarów, inne mają złowieszcze nazwy. Czy naprawdę są takie groźne, jak myślimy?
 • Dlaczego skorpiony świecą?

  Choć większość z nas boi się skorpionów, ich życie wciąż zadziwia naukowców. Kochają życie na pustyni, a bez pokarmu przeżyją nawet kilka miesięcy! To jedynie parę ciekawostek na temat tych zwierząt. Resztę zobaczycie w materiale.