menway - skoki

Artykuły - Skoki (25)

 • Pierwsze na świecie Mistrzostwa w Leisure Diving rozpoczęte

  Pierwsze na świecie Mistrzostwa w Leisure Diving rozpoczęte

  Suknia ślubna, strój Supermana, kostium średniowiecznego rycerza czy satynowe szlafroki - pomysłów na stylizacje skoków do wody podczas otwarcia Mistrzostw w Leisure Diving nie zabrakło.
 • Polska organizuje pierwsze na świecie Mistrzostwa Leisure Diving

  Polska organizuje pierwsze na świecie Mistrzostwa Leisure Diving

  Tego lata odbędą się pierwsze na świecie zawody w Leisure Diving. Internetowa moda na zdjęcia w pozycji "oderwania się od ziemi" zrobiła furorę za Oceanem, ale to właśnie Polska poszuka mistrzów w tej wakacyjnej dyscyplinie. Citeam Leisure Diving CUP ruszy 21 lipca na terenie Aquapark Sopot. Swoich mistrzów wyłoni także Poznań, Wrocław, Zielona Góra oraz Śląsk.
 • Nocne skoki na motocyklu

  Nocne skoki na motocyklu

  Energetyczne show, najlepsi zawodnicy FMX na świecie wykonujących ekstremalne tricki i aż dwóch reprezentantów Polski sprawiły, że Ergo Arena odleciała! Mowa oczywiście o 10. rundzie Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie FIM - Night of the Jumps.
 • Hercules ujarzmiony

  Hercules ujarzmiony

  Prawie 300 spadochroniarzy sprawdziło, jak skacze się z polskiego Herculesa. Jeszcze nigdy aż tylu żołnierzy nie desantowało się z takiego samolotu na polskich spadochronach. Chyba nie musimy dodawać, że działo się to po raz pierwszy na polskim niebie i że wszyscy skoczkowie szczęśliwie wylądowali na polskiej ziemi. Ale dla nich taki skok... to nie pierwszyzna.
 • Skok w ocean adrenaliny

  Skok w ocean adrenaliny

  Czasu na otwarcie spadochronu i bezpieczne lądowanie jest tak niewiele, że skoczkowie nie zabierają zapasowego spadochronu. Śmiertelność wśród śmiałków jest wysoka, dlatego w niektórych krajach sport ten jest całkowicie zakazany....
 • Spadochroniarze na wodzie

  Spadochroniarze na wodzie

  17 czerwca br. kilkudziesięciu spadochroniarzy polskich i kanadyjskich desantowało się na Jezioro Żywieckie. Szkolenie odbywało się w ramach zorganizowanego w Bielsku- Białej dwutygodniowego zgrupowania spadochronowego dla pododdziałów rozpoznawczych i zabezpieczenia desantowania.
 • Skakali na głowę z gdańskiego Żurawia

  Skakali na głowę z gdańskiego Żurawia

  W sobotę (18 lipca 2009) w Gdańsku odbyły się skoki do Motławy z platformy umieszczonej na 24 metrach na najsłynniejszym w Polsce dźwigu portowym.
 • Lecieć głową w dół...

  Lecieć głową w dół...

  Niektórzy mają potrzebę przeżycia czegoś ekstremalnego, zmierzenia się z własnym strachem. Jak to zrobić? Jednym z najprostszych, najpopularniejszych i najtańszych sposobów jest skok na bungee.
 • Skoki z klifu w Dubrowniku - film!

  Skoki z klifu w Dubrowniku - film!

  Dziewięciokrotny Mistrz Świata w cliff divingu Orlando Duque po raz kolejny udowodnił, iż jest niekwestionowanym mistrzem dyscypliny.
 • Skoki w Stoczni Gdańskiej

  Skoki w Stoczni Gdańskiej

  Na zaproszenie Aleksandra Domalewskiego do Gdańska przyjechało 35 skoczków z 10 państw. W ciągu dwóch dni wykonali ponad 300 skoków!