skok do wody

Filmy - Skok do wody (9)

 • Skacze do wody z ogromnej wysokości. Zobacz

  Z całą pewnością wysokości się nie boi! Zobaczcie, z jaką gracją ta dziewczyna skoczyła do basenu z wysokiej platformy. Po drodze wykonała jeszcze parę akrobacji tak, by tafli wody dotknąć już w idealnej pozycji.
 • Chłopiec motywuje sam siebie. Chce skoczyć do basenu

  Ten chłopiec miał wielką chęć na wskoczenie do basenu w upalny dzień. Problem stanowiła tylko próba odwagi. Czy jestem wystarczająco silny, żeby dać nura? Zobaczcie, jak mu poszło!
 • Niecodzienne zawody na basenie w Niemczech. Ten sport cieszył się wtedy sporą popularnością. Wideo

  Zawodowe skoki na bombę były szaleństwem, które kiedyś było popularne w całej Europie Środkowej. Impreza znalazła swój dom w Niemczech, które były gospodarzem mistrzostw świata w 2005 roku. Niegdyś plaga publicznych basenów na całym świecie, czyli skoczkowie do wody na bombę, którzy starali się zdobyć miejsce w panteonie międzynarodowego sportu. Szacuje się, że dwa tysiące widzów zapełniło basen Neckarhalde w Heilbronn na dwa dni zawodów w bombardowaniu tafli wody w 2005 roku. Według przesłanek skoki do wody na bombę po raz pierwszy widziano na Hawajach w XVIII wieku.
 • Nauka czasem boli. 2-letni chłopiec oddaje zabawny skok do wody

  2-letni Deacon lubi być oryginalny i nigdy nie robi niczego tak jak inni. Chłopiec postanowił zaprezentować rodzinie bardzo nietypowy sposób skoków do wody. To musiało boleć! (STORYFUL/x-news)