Skoda Superb

Artykuły - Skoda Superb (54)

 • Skoda Superb i 2 cylindry? Tak, ale nie zawsze!

  Skoda Superb i 2 cylindry? Tak, ale nie zawsze!

  ​Producenci samochodów za wszelką cenę dążą do obniżenia zużycia paliwa, a co za tym idzie - emisji spalin. Jedną z metod postępowania, stosowaną w przypadku samochodów z silnikami benzynowymi, jest odłączanie części cylindrów, gdy motor nie pracuje pod pełnym obciążeniem.
 • Skoda Superb 2.0 TDI SportLine - wstydliwa cecha czeskiej piękności

  Skoda Superb 2.0 TDI SportLine - wstydliwa cecha czeskiej piękności

  Testowane przez nas samochody spod znaku Skody mają z reguły jedną wspólną wadę. Cena topowych wersji, zapewniających niczym nieskrępowaną radość z codziennej eksploatacji, zbyt mocno kontrastują z wizerunkiem czeskiego producenta w Polsce.
 • Skoda Superb świętuje 15-lecie

  Skoda Superb świętuje 15-lecie

  Skoda Superb świętuje swoje piętnaste urodziny. Od debiutu w 2001 roku współczesna odsłona flagowego modelu czeskiej marki powstała już w blisko 900 000 egzemplarzy podzielonych na trzy generacje.
 • Skoda Superb Combi. Miłość od pierwszego spojrzenia? Chyba nie.

  Skoda Superb Combi. Miłość od pierwszego spojrzenia? Chyba nie.

  Czy wierzycie w miłość od pierwszego spojrzenia? Zgoda, coś takiego istnieje, ale w naszej redakcji, potrzebowaliśmy 10 tysięcy kilometrów, aby przekonać się, że głębokie uczucie może pojawić się również za drugim spojrzeniem. Tylko teraz jest ono znacznie dojrzalsze.
 • Skoda. Magda tym razem postanowiła nie zdradzać, jaki model testuje

  Skoda. Magda tym razem postanowiła nie zdradzać, jaki model testuje

  Ponieważ zdarzało mi się już pisać o samochodach tej marki - i to nie zawsze pochlebne rzeczy - tym razem postanowiłam nie zdradzać, jaki model testuję. Może spróbujecie zgadnąć?
 • Rekordowa sprzedaż Skody Superb

  Rekordowa sprzedaż Skody Superb

  Mija nieco ponad rok od rynkowego debiutu kolejnej, trzeciej już, generacji "nowożytnej" Skody Superb. Czy samochód przypadł do gustu nabywcom?
 • Skoda wyprodukowała 100 000 nowych Superbów!

  Skoda wyprodukowała 100 000 nowych Superbów!

  14 miesięcy po rozpoczęciu produkcji trzeciej generacji flagowego modelu Skody, fabrykę opuścił jego 100-tysięczny egzemplarz.
 • Skoda Superb lepsza niż BMW serii 5?!

  Skoda Superb lepsza niż BMW serii 5?!

  W motoryzacji nie ma świętości. O tym, że sprzedażowy sukces osiągnąć można wyłącznie celując wyżej niż najbardziej nawet zasłużona konkurencja, niejednokrotnie przekonały nas azjatyckie firmy.
 • Audi A4 kontra Skoda Superb L&K

  Audi A4 kontra Skoda Superb L&K

  Należą do tego samego koncernu oraz segmentu. Są bogato wyposażone, napędzają je bardzo zbliżone silniki, a kierowane są do wymagających klientów. Mają zatem wiele cech wspólnych, ale sporo też je dzieli. Porównujemy dwa pomysły na „wypasione” kombi klasy średniej, ale pochodzące z różnych końców jej spektrum.
 • Skoda Superb Combi 2.0 TSI L&K. Wszechstronność za 200 tys. zł

  Skoda Superb Combi 2.0 TSI L&K. Wszechstronność za 200 tys. zł

  Trzecia generacja Skody Superb jest reklamowana jako nowa jakość w gamie czeskiego producenta. Postanowiliśmy sprawdzić ile faktycznie może ona zaoferować, na przykładzie najmocniejszej odmiany z topowym wyposażeniem.

Filmy - Skoda Superb (1)

 • Skoda superb kombi

  Oto skoda superb kombi z dwulitrowym dieslem o mocy 140 KM. Wrażenia z jazdy znajdziesz na www.moto.interia.pl.