Skoda Octavia

Artykuły - Skoda Octavia (69)

 • Oto najszybsza Skoda Octavia w historii!

  Oto najszybsza Skoda Octavia w historii!

  Kilka tygodni temu poznaliśmy kształty Skody Octavii RS w wersji po liftingu. Na zbliżającym się salonie motoryzacyjnym w Genewie czeski producent zaprezentuje jej topową odmianę - Skodę Octavię RS 245.
 • Nowe systemy w Skodzie Octavii

  Nowe systemy w Skodzie Octavii

  Przy okazji liftingu w Skodzie Octavii pojawiły się nowe technologie. Mobilne usługi online pozwalają kierowcy lepiej zarządzać swoim samochodem, podczas gdy szereg nowych systemów wspomagania prowadzenia czyni jazdę jeszcze bardziej komfortową i bezpieczną.
 • Skoda Octavia Scout zamiast SUVa? Czemu nie!

  Skoda Octavia Scout zamiast SUVa? Czemu nie!

  Dojeżdżasz do domu zdezelowaną, podziurawioną niczym szwajcarski ser, drogą ale nie chcesz przesiadać się na ociężałego SUV-a? Z pomocą przychodzą Czesi. Proponowane przez nich rozwiązanie nazywa się Skoda Octavia Scout.
 • Skoda Octavia Scout po liftingu

  Skoda Octavia Scout po liftingu

  Po liftbacku, kombi i usportowionym modelu RS przyszła kolej na uterenowioną odmianę. Marka z Mlada Boleslav zaprezentowała właśnie odświeżoną Octavię Scout.
 • Tak wygląda najszybsza Octavia w historii Skody

  Tak wygląda najszybsza Octavia w historii Skody

  W zeszłym miesiącu poznaliśmy kształty odświeżonej Skody Octavii. Teraz producent z Mlada Boleslav zaprezentował światu jej najmocniejszą odmianę - RS.
 • Skoda Octavia po liftingu. Co zmieniło się we wnętrzu?

  Skoda Octavia po liftingu. Co zmieniło się we wnętrzu?

  Hasła "Simply&Clever" nikomu nie trzeba chyba tłumaczyć. Filozofia wyznawana przez konstruktorów Skody znalazła też odzwierciedlenie w odświeżonym właśnie modelu Octavia.
 • Skoda Octavia już po liftingu!

  Skoda Octavia już po liftingu!

  Chociaż w stosunku do trzeciej generacji współczesnej Skody Octavii wciąż używa się przydomka "nowa", mija właśnie trzeci rok od debiutu sprzedażowego hitu z Mlada Boleslav.
 • 20 lat Skody Octavii. Debiutowała z Polonezem Atu!

  20 lat Skody Octavii. Debiutowała z Polonezem Atu!

  Mija właśnie równe dwadzieścia lat od premiery samochodu, który zmienił oblicze europejskich dróg i tchnął w podupadającego producenta nowe życie.
 • Skoda Octavia RS - 15 lat historii

  Skoda Octavia RS - 15 lat historii

  Usportowiona wersja pierwszej generacji Octavii oznaczała powrót czeskiej marki do świata szybkich samochodów.
 • Skoda Octavia 1.0 TSI – pierwsza jazda

  Skoda Octavia 1.0 TSI – pierwsza jazda

  Czesi wprowadzili właśnie garść nowości do Octavii, z których najważniejszą jest nowy, 3-cylindrowy silnik oraz opcjonalne zawieszenie z regulacją twardości.

Filmy - Skoda Octavia (5)

 • Skoda Octavia III

  Skoda Octava III kontynuuje pasmo sukcesów dwóch poprzednich generacji. W czym tkwi tajemnica tego modelu?
 • Skoda Octavia Combi 3 generacji

  150 koni pod maską. Zwiększona, w porównaniu z poprzednią generacją długość i szerokość nadwozia. Powiększony aż o 108 mm rozstaw osi. Oto nowa Skoda Octavia Combi.
 • Fantastyczne doznania w czeskim wykonaniu

  Szefowie i marketingowcy Skody, mówiąc lub pisząc o tym samochodzie, posługują się określeniami: "czyste emocje", "perfekcyjne połączenie sportowego ducha, przestronności i funkcjonalności", "wyjątkowe osiągi", "fantastyczne doznania"… Oto nowa Octavia RS!
 • Octavia III z ogromnym kufrem

  Już niebawem w sprzedaży pojawi się nowa Skoda Octavia. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych generacji samochód imponuje pojemnością przestrzeni bagażowej. Ale to nie jedyna zaleta tego auta.