Skoda

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
skoda ,

Artykuły - Skoda (116)

 • Dziesięć elektrycznych modeli Skody do 2025 roku

  Dziesięć elektrycznych modeli Skody do 2025 roku

  W przyszłym roku Skoda wprowadzi na rynek swoją pierwszą hybrydę typu plug-in oraz pierwszy w pełni elektryczny samochód. W roku 2025 czeski producent ma oferować już dziesięć modeli o zelektryfikowanym napędzie.
 • SKODA uruchomiła wirtualny salon

  SKODA uruchomiła wirtualny salon

  W kwietniu wystartował Wirtualny Salon SKODA, dzięki któremu klienci mogą poznać samochody marki bez konieczności odwiedzania stacjonarnego salonu.
 • Skoda i jej wizja rozwoju mobilności

  Skoda i jej wizja rozwoju mobilności

  Podczas targów w Genewie, Skoda zaprezentowała swoją wizję przyszłości motoryzacji. Głównym punktem stoiska czeskiej marki jest „Tunel Innowacji”, który oferuje interaktywny wgląd w technologie i rozwiązania obecne w samochodach.
 • DigiLab - przyszłość mobilności według Skody

  DigiLab - przyszłość mobilności według Skody

  Cyfryzacja, wymiana danych i nowe usługi związane z mobilnością – oto kluczowe założenia Strategii 2025, która będzie kształtowała przyszłość Skody w kolejnych latach. By poszerzyć wykorzystanie cyfrowych technologii w działalności czeskiej marki, Skoda założyła w zeszłym roku w Pradze DigiLab.
 • Vision E - Skoda też ma swojego elektryka!

  Vision E - Skoda też ma swojego elektryka!

  Vision E to pierwszy model w ponad 120-letniej historii Skody napędzany wyłącznie energią elektryczną.
 • Skoda 105 ma 40 lat!

  Skoda 105 ma 40 lat!

  Droga samochodów Skoda nowej generacji, wprowadzonych na rynek przed 40 laty, była długa i pełna nieoczekiwanych zwrotów.
 • ​Skoda Octavia Brno: Polak najszybszy w treningu

  ​Skoda Octavia Brno: Polak najszybszy w treningu

  Adam Rzepecki wygrał trening oficjalny przed ostatnią rundą Skoda Octavia Cup, na torze w Brnie (Czechy). Tomek Rzepecki był 6. Drugi podczas treningu Tomas Pekar (Czechy) stracił do Adama ledwie 0,004 sekundy.
 • Skoda notuje coraz większą sprzedaż

  Skoda notuje coraz większą sprzedaż

  Maj okazał się świetnym miesiącem dla Skody. Czesi sprzedali na świecie 96 700 samochodó, z czego 4306 wyjechało na polskie drogi.
 • Skoda sprzedaje się jak świeże bułeczki

  Skoda sprzedaje się jak świeże bułeczki

  Od stycznia do marca Skoda dostarczyła 276 600 samochodów na świecie, z czego aż 13 205 trafiło do Polski. Przychody ze sprzedaży wzrosły o 6,4% do 3,4 miliarda euro, a zysk operacyjny aż o 30,2% do 315 milionów euro.
 • Dla Amerykanów to może być szok. Skoda w USA?!

  Dla Amerykanów to może być szok. Skoda w USA?!

  Volkswagen szuka sposobu odzyskania zaufania amerykańskich klientów. Firma straciła w oczach Amerykanów, gdy na jaw wyszły machlojki dotyczące emisji spalin.

Filmy - Skoda (28)

 • Skoda Vision RS - przyszłość modeli RS

  Vision RS to połączenie sportowej tradycji Skody z innowacyjnym spojrzeniem w przyszłość. Nowy model koncepcyjny, który zadebiutował na Paryskim Salonie Motoryzacyjnym to auto hybrydowe typu plug-in.
 • Skoda Karoq – wreszcie w wersji Sportline i Scout

  Sportowy design albo wzmocnione możliwości off-roadowe – to propozycja Skody na najbliższą jesień. Usportowiona wersja kompaktowego SUV-a dostępna będzie m.in. z zarezerwowanym wyłącznie dla tej wersji silnikiem benzynowym 2.0 TSI o mocy 190 KM z automatyczną skrzynią DSG i napędem 4x4.
 • Bezpieczeństwo jazdy: Nauka jazdy na torze, cz. 2

  Wybór dobrego, bezpiecznego auta nigdy nie jest łatwy. Warto zainwestować w innowacyjne rozwiązania służące naszemu bezpieczeństwu na drodze. Czy jednak, gdy już je mamy, potrafimy właściwie z nich korzystać i zachować się na drodze w trudnych sytuacjach? Wybraliśmy się do ŠKODA Auto Szkoła, aby to sprawdzić. Z nami dowiesz się, czy butelka wody może być zagrożeniem dla naszego życia oraz jak zachować się na drodze w sytuacjach ekstremalnych, m. in. gdy wpadniesz w poślizg.
 • Bezpieczeństwo jazdy: Nauka jazdy na torze, cz. 1

  Czy wiesz jak zachowuje się twoje ciało i wszystkie elementy w aucie w czasie dachowania? Z jaką siłą uderza ciało dorosłego człowieka w momencie hamowania? Razem z ŠKODA Auto Szkołą sprawdziliśmy, co ma największy wpływ na nasze bezpieczeństwo w czasie jazdy, a także doradzimy, jak wybrać bezpieczny samochód.